پرش لینک ها

نکات مهم در طراحی سایت املاک را بدانید

وب سایت بنگاه املاک شما باید خوانا باشد!
اگر می خواهید، خریداران احتمالی محتوای شما را بخوانند، باید سایت شما تمیز و خوانا باشد. متن سیاه با کنتراست بالا در پس زمینه سفید، بهترین راه حل است. متن باید آنقدر بزرگ باشد که بتواند به راحتی خوانده شود. از پس زمینه های رنگی خودداری کنید. فضای سفید کافی باید در چنین سایت ها وجود داشته باشد، تا متن بتواند خود را نشان دهد. مطمئن باشید، قبل از تماس گرفتن با شما، خریداران، چندین بار محتوا را خوانده و حتی به افراد معتمد خود نیز نشان داده اند. اگر وب سایت شما خوانا باشد، به راحتی چنین امری میسر می شود.

وب سایت موبایل داشته باشید !
این مسئله کاملا مشخص است. بیش از ۲۰ درصد مشتریان، از طریق تلفن های هوشمند به اینترنت متصل می شوند. پس بسیار مهم است که وب سایت شما، در این تلفن ها نیز قابل اجرا باشد! از خرج کردن پول ترسی نداشته باشید. داشتن یک وب سایت موبایلی برای این کاربران، از الزامات موفقیت شما محسوب می شود. بهترین رویکرد، طراحی وب سایت “پاسخگو یا ریسپانسیو ” است. یک وب سایت پاسخگو “در تمام اسکرین ها، قابل اجراست”. مهم نیست شما از چه دستگاهی برای مشاهده سایت استفاده می کنید. یک خریدار احتمالی، می تواند صفحه شما در تلفن هوشمند خود بوک مارک کرده و سپس در کامپیوتر خانه اش، آن را باز کند. در طراحی ساده، این یک فرآیند ساده است، اما در وب سایت های معمولی، شما به احتمال زیاد، مشتری خود را از دست می دهید. همین طور، گوگل طراحی پاسخگو را به عنوان بهترین عملکرد در برای وب سایت ها معرفی می کند. هیچ وقت، پیشنهادات گوگل را نادیده نگیرید.

برای اینکه مسائل پیچیده تر نشود، الگوئی جدید نیز به علت رواج یافتن تلویزیون ها و اسکرین های بزرگ به وجود امده است. حال آژانس ها و شرکتها برای ایجاد وب سایت موثر که در هر اسکرین قابل نمایش است، چه انتخاب هایی دارند؟ آیا در زمان طراحی وب سایت به کاربران موبایل خود توجه کرده اید؟ آیا کاربران قدیمی خود، مانند کامپیوترهای شخصی و لب تاپ نیز در نظر گرفته اید؟ اسکرین های بزرگ چطور؟ اولین تصمیمی که باید بگیرید، طراحی یک سایت پاسخگو یا چندین سایت مطابق با چندین ابزار دسترسی است. آیا سایت قدیمی خود را نگه داشته و یک سایت موبایلی جدید طراحی می کنید؟
اگر تصمیم به حفظ سایت قدیمی خود دارید، نمونه ها و نکات زیر به شما در اثر بخشی سایت کمک خواهد کرد.

ظاهر وب سایت خود را به روز نگه دارید.
وب سایت نیز مانند یک خانه، به بازسازی و تغییر طراحی داخلی و خارجی نیاز دارد. بدون تغییر، شما یک حس از مد افتاده و غیر واقعی را به کاربران خود ارائه خواهید کرد. شما می توانید با تازه نگه داشتن سایت خود، مشتریان و خریداران احتمالی بیشتری را به سایت خود جذب کنید. اگر این ظاهر تازه، با محتوای عالی و مفید همراه باشد، می توانید افراد را تشویق کنید تا دوباره به سایت شما سر زده و از محتوای شما استفاده کنند.
شما می توانید برای تغییر طراحی سایت، با مشتریان محبوب خود تماس گرفته و از آنها بازخورد بگیرید. همین طور شما می توانید از متخصصین طراحی و تجربه کاربری نیز کمک گرفته و کاری کنید که وارد شدن به سایت شما، به معنای وارد شدن به خانه گرم و صمیمی برای تمام کاربران تبدیل شود.

تبلیغات و فعالیت در رسانه های اجتماعی
شما باید کاری کنید، که افراد برای انتخاب کردن شما، نسبت به سایر بنگاه ها، دلیل قانع کننده ای داشته باشند. برای این کار، شما باید نقاط مثبت فعالیت خود را مشخص کرده و عملکرد بهینه خود را به دیگران نشان دهید. شما باید از دیگران متمایز بوده و این مسئله را نیز به همگی اعلام کنید. اطلاعات شخصی را وارد کنید. سایت شما باید شخصی سازی شده باشد! شخصی بودن، از ذات انسان ناشی می شود. افراد با کسانی که جلوه شخصی خود را نشان می دهند، بهتر رابطه برقرار می کنند.
اگر به موسسه خیریه کمک می کنید یا عضوی از یک انجمن غیر دولتی(NGO) هستید، این کارهای خیر خود را نیز اعلام کنید. شاید شما یا کارمندانتان، یک عادت یا سرگرمی ویژه دارند، می توانید آن را بیان کرده و از دیگران نیز بخواهید تا به شما ملحق شوند.

استفاده از عکس در وب سایت های املاک
عکس اهمیت زیادی در ایجاد حس در وب سایت دارد. اهمیت عکس آنقدر زیاد است که می توان پول زیادی را صرف آن کرد. عکس ها می توانند حس و تون سایت شما را مشخص کنند. برای شخصی سازی، بهتر از عکس کادر خود در صفحه اصلی استفاده کنید. عکس شما باید از دیدگاه مشتریان باشد تا بتوانند همان حس را به خانه(محصول شما) پیدا کنند.

آیا یک راه حل برای طراحی وجود دارد؟
وب سایت شما، خط اول فروش اینترنتی شما محسوب می شود.
آیا با سایت بنگاه، روبرو شده که تنها در مناطق خاصی فعالیت می کنند؟ بسیاری از وب سایت های بنگاه املاک، اطلاعات تماس کامل را قرار نمیدهند. شما اینکار را نکنید. اطلاعات کامل تماس، شامل شماره تلفن، ایمیل، آدرس شرکت باید در گوشه سمت راست و پایین هر صفحه در سایت قرار داده شود.

سرعت بار گذاری اهمیت زیادی وب سایت های املاک دارد.
برای تعیین کردن سرعت بار گذاری(لود )، به وب سایت های زیادی می توانید مراجعه کنید. این سایت سرعت بار گذاری سایت شما را در مکان های مختلف جهان نشان می دهد. اگر سرعت بار گذاری سایت شما زیاد باشد، مشتری خود را از دست می دهید. یادتان باشد، شما تنها ۳۰ ثانیه برای حفظ بازدید کننده فرصت دارید.
نکته مهم: استفاده از فلش، علاوه بر قدیمی بودن، به علت سرعت کند بار گذاری، باعث از دست رفتن مشتری می شود. پس اکیدا از آن خودداری کنید .
وب سایت شما در مرورگر های متفاوت، به چه شکلی نمایش داده می شود؟
شما باید وب سایت خود را در مرورگرهای محبوب نظیر سافاری، گوگل کروم، فایرفاکس، و اینترنت اکسپولر بررسی کنید.
سرعت بار گذاری در هر کدام از این مرورگرها، دارای اهمیت است.

مهم ترین عناصری که باید در سایت بنگاه املاک اعمال کنید، کدام است؟

هدف شما از راه اندازی سایت بنگاه املاک چیست؟
در زمان طراحی وب سایت، مشتریان(بنگاه املاک) می خواهند سایت خود را به عنوان منبعی برای اطلاعات ارزشمند برای خریداران و مراجعه کنندگان احتمالی تبدیل کنند. آنان دوست دارند، سایت قابلیت عملکرد بالا داشته باشد و اطلاعات به راحتی در دسترس کاربر قرار گیرد. تمام این درخواست ها ساده بوده و اجرای آن، تنها با رعایت چند نکته میسر خواهد بود.

چه موارد دیگری برای جذب رضایت مشتریان بنگاه های املاک الزامیست؟
ما به وب سایت های زیادی کمک کرده ایم تا وب سایت خود را بهینه سازی کرده و وب سایت های جدیدی بسازند. طی این مسیر، به تجربیات و نکات زیادی پی برده ایم که برای موفقیت وب سایت های این صنعت، الزامی هستند.
این نکات، علاوه بر ایجاد قابلیت جست و جو و فعالیت های بالا، باعث ایجاد ترافیک از کانال های متفاوت(رسانه های اجتماعی، بازاریابی اینترنتی، و بهینه سازی وب سایت برای موتور های جستجو) نیز می شود. اجرای چنین نکاتی، هزینه زیادی برای شما به همراه نداشته و شما می توانید زیبایی ظاهری و محتوای سایت را به نحوی متمایز ارائه کنید.

عکس های بهینه سازی شده

تمام وب سایت های بنگاه املاک، باید شامل عکس های ممتاز و موثر باشند. شما می توانید از عکس های با کیفیت در اسلاید استفاده کرده و یا روش های دیگر نمایش عکس را امتحان کنید. خریداران امروزی، قبل از تماس با فروشنده، شکل و خصوصیات هر محصولی(در این مورد، خانه) را کاملا بررسی می کنند.

ثبت نام کاربر
وقتی یک مشتری احتمالی یا واقعی، به سایت شما وارد می شود، باید کاری کنید تا متقاعد شود، دوباره به سایت بازگشته و از محتویات مفید سایت شما استفاده کند. برای این کار، شما باید توانایی ثبت نام آنها را داشته باشید. سپس از آن، شما به سیستمی برای ارسال هشدار و پیشنهادات خود نیاز دارید.

کلید فیس بوک(و سایر رسانه های اجتماعی)
شبکه های اجتماعی، یکی از مهم ترین ابزار تبلیغات کلامی برای این صنعت محسوب می شوند. انتشار لیست خانه های موجود، یکی از بهترین راه ها، برای تعامل با مشتریان احتمالی و افزایش قدرت دیده شدن، محسوب می شود. البته، شما باید در رسانه های متفاوت حضور فعال داشته و به سوالات کاربران پاسخ دهید.

سئو وب سایت املاک
برای اینکه لیست محصولات شما، بتواند دیده شود، شما باید سایت خود و طراحی آن را، برای موتورهای جست و جو، بهینه سازی کنید. بهینه سازی منطقه ای یکی از مهم ترین عناصر در سئو این نوع سایت های، محسوب می شود. در ضمن، بهینه سازی، عکس ها نیز نقش مهمی در سایت شما دارد.

بلاگ
نوشتن محتوای ممتاز و مفید در بلاگ، نقش مهمی در جذب عمیق مشتریان احتمالی دارد. بنابراین، طراحی و قرار دادن لینک بلاگ در وب سایت، از مهمترین الزامات محسوب می شود. در ضمن، بلاگ دارای محتوای با کیفیت خود نقش مهمی در سئو دارد.

داشتن یک سایت زیبا، مهم ترین قدم در تجارت بنگاه املاک محسوب می شود. فرآیند طراحی سایت و برند شما، انتخاب رنگ ها، تصاویر و متن، می تواند بسیار مهیج باشد. تمامی این موارد بازتاب دهنده تجارت شما بوده و می تواند به جذب یا دفع مشتریان کمک کند.

تجارتی که شما قصد راه اندازی وب سایت برای آن را دارید تجارتی است که مشتریان در حال خرید کالایی با متوسط قیمت بالای ۵۰۰ میلیون تومان هستندو یا می خواهند حداقل یک میلیون تومان در ماه برای آن هزینه کنند. چرا در تولید این بنگاه بزرگ دقت نکنیم و کاری در خور فروش چنین کالایی انجام ندهیم و انتظار بهترین ها را داشته باشیم؟

ارسال دیدگاه

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag