Skip links

تاثیرات مدیریت هتلداری در طراحی یک سایت چیست

تاثیرات مدیریت هتلداری در طراحی یک سایت چیست و چقدر میتواند در فروش تاثیر گذار باشند ؟

مدیریت سایت به عهده چه کسی است؟

مدیریت سایت به عهده وب مستر سایت است و این کار بسیار سنگین و بزرگ است. هیچ وقت فکر نکنید که با ساختن یک وب سایت و روزی یکی دو ساعت سر زدن به آن می توانید یک مدیر موفق باشید. مدیریت سایت کاری تمام وقت است و تنها مدیرانی در مدیریت سایت موفق هستند که انگیزه بالا دارند، کارشان را خیلی دوست دارند و حاضر هستند هر نوع فعالیت و فداکاری از خودشان انجام بدهند تا سایت به موفقیت برسد. در ادامه یک بخش کلیدی و مهم هتل را توضیح می دهیم و همچنین کاربرد آن را در مدیریت سایت نشان می دهیم.

خانه داری

تمام هتل ها بخشی به نام خانه داری دارند.کار این بخش تمیز و زیبا نگه داشتن هتل است. خانه داری متشکل از مجموعه هایی است. مثلا با خروج میهمان از هتل، شخصی وارد اتاق می شود و مواردی که کم شده را جایگزین می کند و اتاق تمیز می شود. کار این بخش محدود به اتاق نیست بلکه کل فضای هتل را هم شامل می شود. مورد دیگر زیبا نگه داشتن هتل است که تمام هتل ها روی این مورد سرمایه گذاری می کنند که فضای داخلی و خارجی هتل زیبا و مناسب باشد و مدام سعی در بهبود این موضوع دارند.

خانه داری سایت
۱٫ استفاده از عکس های زیبا و مناسب

بخش بزرگی از زیبایی سایت به عکس های سایت بستگی دارد. دوستانی که قالب آماده سایت می خرند اغلب پس از نصب قالب ناامید می شوند. در تبلیغ قالب از عکس های بسیار زیبا و باکیفیت استفاده شده. وقتی همان قالب بدون این عکس ها بر سایت نصب می شود بسیار پیش پا افتاده و معمولی به نظر می رسد. پس همان قدر که در انتخاب مقالات سایت دقت به خرج می دهید در انتخاب عکس ها هم همین کار را بکنید. فکر نکنید محتوای سایت فقط مقالات و نوشته ها هستند. بخش مهم محتوا عکس ها هستند.

۲٫ کنترل سرعت سایت

یکی از کلیدی ترین عوامل در موفقیت سایت سرعت آن است. با کاهش سرعت، استفاده از سایت و خریدها کمتر می شود. برای آنکه تشخیص دهید سرعت سایت شما چقدر است و آیا نیازی به بهبود دارد یا خیر می توانید به سایت gtmetrix.com مراجعه کنید. این سایت تحلیلی بسیار قدرتمند با توجه به معیارهای گوگل و یاهو ارائه می دهد. شما می توانید گزارش رایگان سرعت سایت را همراه ده ها پیشنهاد کاربردی برای افزایش سرعت، به صورت فایل PDF دانلود کنید و از آن به عنوان راهنما استفاده کنید.

۳٫ سازگاری سایت با مرورگرها

مرورگرهای معروف گاه به گاه آپدیت می شود و ورژن جدیدی از این مرورگرها اضافه می شود. شما به عنوان مدیر سایت باید چک کنید که آیا وب سایت تان با این مرورگرها سازگار است یا نه و اگر سازگار نیست، چه کارهایی می توان انجام داد که سازگار شود. اگر از سایت سازهای معروفی مثل جوملا و وردپرس استفاده می کنید، نگرانی مهمی وجود ندارد. با به روز کردن نرم افزار سایت این مشکلات حل می شود و اگر از برنامه نویس استفاده می کنید، لازم است مرتب به برنامه نویس تان یادآوری کنید که این موضوع را چک کند. بهتر است به عنوان یک وب مستر تا حدی با Html و Css آشنا باشید تا بتوانید تغییرات ساده روی سایت را خودتان انجام دهید و نیازی به برنامه نویس نباشد. با یادگیری CSS می توان تقریبا هم تغییر ظاهر را در سایت انجام داد.

۴٫ تصحیح صفحات و متون

ممکن است بازدیدکنندگان برای تصحیح صفحات پیام بگذارند. بلافاصله اقدام کنید و آن صفحه را تصحیح کنید و حتما یک ایمیل تشکر و تایید برای آن کاربر بفرستید و بگویید که آن متن تصحیح شد، از شما تشکر می کنیم و از شما می خواهیم که دفعات بعد هم اگر با چنین موردی برخورد کردید، لطف کنید و به ما اعلام کنید تا سایت مان را بهتر و به روزتر نگه داریم. معمولا رایج است که صفحات سایت با چنین مشکلاتی روبه رو شود. این مورد دقیقا شبیه این است که در هتل روی فرش نوشابه بریزد. بلافاصله اقدام کنید و آن را تصحیح کنید. برای تصحیح متون می توانید از نرم افزار رایگان و بسیار قدرتمند ویراستیار استفاده کنید. این نرم افزار افزونه ای برای ورد است و به مایکروسافت ورد امکان تصحیح خودکار متون فارسی را اضافه می کند. این نرم افزار رایگان است و می توانید از سایت virastyar.ir دانلود کنید.

۵٫ درست کردن لینک های شکسته

Broken links ، لینک هایی هستند که آدرس لینک اشتباه تایپ شده و به هیچ جای خاصی وصل نمی شوند. مثلا شاید در پایان مقاله ای نوشتید، برای اطلاعات بیشتر در این زمینه به لینک زیر مراجعه کنید. شاید t از http جا افتاده است. لینک های شکسته می توانند به اعتبار سایت شما لطمه بزنند. مثل اینکه فرد به یخچال هتل مراجعه می کند و می بیند که شکلات در مینی بار نیست و این حس بدی را به او منتقل می کند. تمام لینک های شکسته سایت را شناسایی و بازسازی کنید.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag