پرش لینک ها

۲۱ روش برای معروف شدن و محبوبیت اپلیکیشن در اپ استور

روزانه بیش از ۱۶۰۰ اپلیکیشن در اپ استور ارسال می شود. بله، درست خواندید: روزانه! خیلی هم عجیب نیست؛ اپ استورها، مراکز خرید دنیای تکنولوژی هستند و اگر اپ استور اپل یک مرکز خرید باشد، یکی از بزرگ ترینها است که فقط مرکز خریدی برای میلیون ها کاربر IOS در جهان است؛ اپ استور تنها بستر توزیع اپلیکیشن هایی است که قرار است روی گوشی شما اجرا شود، مگر آنکه آیفون شما جیلبریک شده باشد.

بنابراین برای معروف شدن و محبوبیت اپلیکیشن، لازم است که تدوام داشته باشد و اپل با عرضه در اپ استور، راهی مطمئن برای ساخت اپلیکیشن ها دارد که می تواند دوام بیاورد. اگر یک اپ استور مرکز خرید باشد، درنتیجه امکانات آن مانند بیلبورد غول پیکری در ورودی بازار است. اپلیکیشن شما در صفحه اول اپ استور، چه در یک بنر دیداری و چه در یک اشاره، کلید موفقیت است. به هرحال، با توجه به بسیاری از اپلیکیشن های متنوع، برخورداری از نقاط قوت می تواند مشکل باشد؛ با این حال ممکن است اپلیکیشن شما بتواند نقطه عطف بهتری هم به دست بیاورد.

گروه تبلیغاتی آسان وب طراحی سایت - ریپورتاژ - سئو و پشتیبانی - فوتوشاپ

یاد گرفتن اینکه اپ استور چگونه کار می کند .

برای محبوبیت اپلیکیشن در اپ استور بسیار مفید است که بدانید چگونه اپلیکیشن ها برای عرضه شدن انتخاب می شوند. چون که این کار با الگوریتم پیچیده ای انجام نمی شود و درواقع دست چین می شوند.

مایک اهرنبرگ، مدیر بازاریابی اسبق اپ استور، چگونگی کار کردن این روند را در کنفرانس بازی های موبایل آمریکا به اشتراک گذاشته است. اپل ۱۵۵ اپ استور محلی با تیم تحریریه خاص خود برای خدمت به کشورهای مختلف دارد. اهرنبرگ گفت: «هر هفته ویراستاران اپ استور محلی، بهترین و مناسب ترین اپلیکیشن ها را برای کاربران خاص خود تعیین می کنند. با انتخاب مردمی اپلیکیشن ها، اپل اطمینان می یابد که امکانات اپلیکیشن یکی از خواستنی ترین ها برای درخواست کاربران محلی بوده است».

همان طور که شما شروع به ساختن یک استراتژی برای به دست آوردن برنامه ویژه خود دارید، این فرایند را در ذهن نگهدارید. مهم نیست که اپلیکیشن شما چقدر عالی است، اگر تیم تحریریه فکر کند که با کاربران نمی تواند ارتباط برقرار کند انتخاب نخواهد شد.

اپلیکیشنی با کیفیت بالا بسازید

این نکته ممکن است کمی آشکار به نظر برسد، اما به هرحال می خواهیم به آن بپردازیم. اطمینان حاصل کنید که اپلیکیشن شما درواقع خوب است. مقایسه بازار را به یاد داشته باشید. اپل، اپ استوری را راه اندازی کرده است که می تواند به طور خاص محصولات عالی برای کاربران Apple watch، iPad و iphone به فروش برساند؛ و آن ها چیزهای کم کیفیت را در بازار خود نمی خواهند. کسب اعتماد اپل و گرفتن مهر تأیید آن ها، اپلیکیشن شما را عالی می سازد. اگر شما برخی از ویژگی های محصول محبوب را دارید، کشف کنید که چگونه می توانید حتی آن را بهتر کنید و مطمئن شوید تا حد امکان، اشکالات زیادی را از بین برده اید و شانس محبوبیت اپلیکیشن در اپ استور را بالا ببرید.

اپلیکیشن خود را مانند اپل طراحی کنید

اپل به دلایلی خود را متمایز ساخته است و یکی از آن ها، طراحی قاطعانه است. فقط در مورد زیبایی مینیمالیسم ساعت اپل به رهبری Jony lve به بیت ها کوچک و پیکسل های رابط ios فکر کنید. اپل می خواهد اپلیکیشن هایی را متناسب با زیبایی شناسی آن است، تبلیغ کند. آن ها به دنبال اپلیکیشن هایی هستند که اولویت طراحی هوشمندانه و تمیز دارند. برای اطمینان از استاندارد بودن اپلیکیشن خود، از دستورالعمل های رابط کاربری ios مطلع شوید.
اپلیکیشن خود را فقط برای iOS بسازید . اگر اپلیکیشن خود را صرفا برای دستگاه های iOS ساختید یا حداقل اولین نسخه iOS را راه اندازی کردید، این راهی قوی برای نشان دادن وفاداری خود به اپل است. وقتی پشتیبانی از طرف اپل نشان داده شد، اپل دوست دارد بیشتر از شما پشتیبانی کند.

اپلیکیشن خود را جهانی کنید .

راه های دیگری وجود دارد که نشان دهد شما به اپل وفادار هستید. مطمئن شوید که اپلیکیشن شما برای تمام محصولات iOS ( آیفون، آی پد و ساعت اپل) کار می کند. اپلیکیشن های جهانی با مدل کسب و کار اپل بسیار نزدیک به هم قرار می گیرند؛ بنابراین سیگنال دیگری وجود دارد که می گوید شما در تلاش برای ایجاد یک رابطه خوب هستید.

آیا نمی دانید که چگونه می توانید اپلیکیشن خود را جهانی کنید؟ این راهنمایی را از AppCoda بگیرید تا بدانید چگونه شروع به کار کنید. از آخرین امکانات اپل استفاده کنید

با زیبا گرایی اپل موافق هستید؟ با تمام محصولات اپل آشنا هستید؟ با استراتژی بازاریابی اپل چطور؟ شما می توانید روی دیگر عوامل هم تکیه کنید. برخی از آخرین فناوری های اپل را به برنامه خود اضافه کنید تا احتمال بهتری برای عرضه کردن داشته باشید. هنگامی که شرکت اپل مداد جدید خود را (Apple Pencil) در کنفرانس جهانی توسعه دهندگان امسال به نمایش گذاشت، آن ها از یک اپلیکیشن استفاده کردند: Paper که توسط FiftyThree ساخته شده بود. در حال حاضر، برخی مشکلات کوچک مثلا در لمس سه بعدی هم دارند. آن را در اپلیکیشن خود ادغام کنید و شانس خود را برای نمایس در صفحه اول اپ استور افزایش دهید.

ارسال دیدگاه

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag