Skip links

چگونه برنامه‌ام را در بازار قرار دهم؟

برای عرضهٔ برنامه های اندرویدی در بازار چه باید کنیم .

چگونه برنامه ام را در بازار قرار دهم؟

برای عرضهٔ برنامه های اندرویدی در بازار مراحل زیر راباید اقدام کنید :

۱- آدرس ایمیلی که می خواهید با آن به عنوان توسعه دهنده ثبت نام کنید را در این صفحه وارد نمایید: https://cafebazaar.ir/login/?l=fa

لینک ورود به حساب کاربری به ایمیل شما ارسال خواهد شد. لطفاً صندوق ورودی یا پوشهٔ هرزنامهٔ ایمیل خود را بررسی نموده و روی لینک ارسالی کلیک نمایید.

گروه تبلیغاتی آسان وب طراحی سایت - ریپورتاژ - سئو و پشتیبانی - فوتوشاپ

۲- پس از ورود به حساب خود، مراحل ثبت نام به عنوان توسعه دهنده را تکمیل فرمایید:

 

برای ثبت نام به عنوان توسعه دهنده لازم است تا مبلغ ۴۰۰.۰۰۰ ریال سالانه به کافه بازار بپردازید. لطفا پیش از ارسال برنامه سند «راهنمای انتشار برنامه ها» را مطالعه فرمایید.

۳- پس از تایید مشخصات شما به عنوان توسعه دهنده (حقیقی یا حقوقی)، قادر خواهید بود از طریق پنل توسعه دهندگان به ارسال برنامه بپردازید. برنامه پس از بررسی، در صورتی که با قوانین بازار مغایرت نداشته باشد منتشر خواهد شد.

در صورتی که تمایل به انتشار برنامهٔ غیررایگان یا با پرداخت درون برنامه ای دارید، بازار برنامه های شما را برای فروش عرضه می کند، ٪۳۰ توسط بازار کسر می شود و باقی متعلق به شماست. این مبلغ در صورتی که بالای ۵۰ هزار تومان باشد در پایان هر ماه و به فاصله حداکثر ۵ روز کاری به شبای معرفی شده توسط شما واریز می گردد.

توافق همکاری شما در کافه بازار طی قراردادی که هنگام ثبت نام به عنوان توسعه دهنده تأیید کرده اید انجام شده است. هدف این سند کمک به شما برای آشنایی با قوانین تولید برنامه ها در کافه بازار است و نه اصلاح، حذف ماده یا شرطی در قرارداد مذکور یا هر قرارداد دیگری که ناظر بر همکاری و تعامل بازار با شماست.

این سند در حال توسعه است و با توجه به تغییر شرایط، ممکن است هر زمانی قوانین جدیدی به آن اضافه شود یا تغییراتی داشته باشد. این تغییرات ممکن است شامل حال برنامه های شما نیز در آینده شود. لطفاً این سند را گهگاه مرور کنید؛ چرا که شما با انتشار برنامهٔ خود در بازار، این قوانین را پذیرفته اید. در صورت بروز تخلف از سوی شما، بازار هیچگونه الزامی برای ارسال تذکر پیش از برخورد با تخلف ندارد.

محتوای برنامهٔ شما قابل قبول و قابل انتشار است؟

برنامهٔ شما امن بوده و اطلاعات اضافی جمع آوری نمی کند؟

روند رسیدگی به تخلف ها چگونه است؟

برنامهٔ شما کیفیت لازم برای انتشار را داراست؟

شما به درستی از روش های درآمدزایی در برنامه خود استفاده نموده اید؟

قوانین جدید و تغییرات قوانین بازار کدامند؟

برنامهٔ شما همان است که ادعا می کنید؟

برای موفقیت برنامه از روش های منصفانه استفاده کرده اید؟

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag