Skip links

تاثیر SEO

SEO مخفف Search Engine Optimization است و به معنای فرآیندی است که طی آن ترافیک وب سایت از طریق جستجو در موتورهای جستجو گر رایگان، قابل تدوین و یا طبیعی بالا می رود.

هر موتور جستجوگر فعال و به روزی مثل گوگل، یاهو و یا بینگ شامل چنین نتایجی می باشد که در آن ها نوشته های وب سایت و محتویات آن شامل ویدئو، عکس و صوت قابل بازبینی از طریق این موتور ها می باشد و رتبه دهی آن ها در موتورهای جستجو بر اساس میزان کارآیی آن ها و میزان جستجویی است که مردم انجام می دهند. در این مهم پرداخت وجه نقد برای حضور موثرتر ملاک نمی باشد و تنها در تبلیغات پولی این وب سایت ها پرداخت نقد مهم می باشد.

article_image_one_52.jpg

برنامه ریزی برای استفاده از استراتژی بازاریابی محتوایی

قبل از آن که یک خط ساده نوشته شود و یا یک فریم ویدئو برداشته شود، هر بازاریابی محتوایی نیازمند یک استراتژی مدون است. اطلاعات SEO از المان های بسیار ضروری برای این فرآیند می باشد چرا که سبب می شود تا با مشتریان ارتباط موثرتری را برقرار کنیم و برنامه ریزی لازم را برای استقرار یک SEO متناسب به دست آوریم تا بتوانیم به وسیله آن ها مخاطبین را به طور مستقیم به وب سایتمان راهنمایی کنیم. تحقیقات کلید واژه ای یک بحث مهم در مفهوم فرآیند استراتژیک است چرا که دقیقا بیان می کند که مشتریان حقیقی چه چیزی را نیاز دارند، به دنبال آن هستند و یا درباره آن نگرانند. و ۹۰ درصد زبان مشتریان در حین جستجو آن چیزی نیست که شما از آن در فرآیند بازاریابی استفاده کرده اید.هر منبع اطلاعاتی نیازمند بازبینی دقیق است. مهم این است که در یاد داشته باشید که کلیدواژه ها تنها نشان می دهد که مخاطبین شما به دنبال چه جیز هایی هستند نه این که آن ها واقعا چه کسانی هستند. علاوه بر تحقیق بر روی کلیدواژه ها، SEO می تواند بر روی فرآیند برنامه ریزی استراتژیک از روش های دیگر نیز تاثیر بگذارد. استفاده از ابزارهای مشاهده ترافیک وب سایت، Webmaster ها، Adword ها و … همه این موارد بسته به آن دارد که شما بدانید تا چه میزانی هدف شما که ارتقاء آشنایی با برندتان بوده، افزایش بازدید محصولات با نقش کمتر در بازار هدف بوده و یا ارتقاء نرخ تبدیل بوده است را با موفقیت به سرانجام رسانیده اید.تفاوت بین برنامه ریزی بازاریابان برای ارتباط با جستجو ها و روشی که آن ها به کار می گیرند می تواند موجب تعجب شود.

استفاده از SEO برای بازاریابی محتوایی

اگر فکر می کنید که SEO تنها یک کلید واژه تکراری است و تنها به مخاطبین شما اجازه می دهد تا به صفحه شما وصل شوند، باید بگویم که در سال ۲۰۰۶ زندگی می کنید. SEO مدرن نقطه مرکزی بازاریابی محتوا می باشد که از ابتدایی ترین قدم ها برای اندازه گیری میزان موفقیت و پردازش اطلاعات به کار می آید.

تولید محتوا

بسیاری از بازاریابان ناگهان در می یابند که SEO باید در فرآیند تولید محتوا به کار گرفته شود. در حالی که اگر SEO در ابتدای فرآیند برنامه بازاریابی جای داده نشود، جای دادن تعدادی کلید واژه قبل از اجرای بازاریابی محتوا می تواند موجب شکست شما در پیاده سازی برنامه بازاریابی شود.SEO تاثیر به سزایی بر تصمیم گیری محتوا از بنیاد طراحی وب سایت و URL های آن در تدوین ویژگی ها و اطلاعاتی که در وب سایت گنجانیده می شود، دارد و این مهم حتی در لغاتی که در وب سایت به کار گرفته می شود نیز تاثیر دارد. با این حال بسیاری از تصمیماتی که برای پیروزی فرآیند SEO اتخاذ می شود، قبل از شروع به کار کپی رایترها گرفته می شود.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag