Skip links

۱۰ روش اینترنتی بازاریابی

برای اینکه محصول و یا خدمت تان را به مشتریان معرفی کنید می توانید از تبلیغات استفاده کنید.

صاحبان کسب و کار برای به صرفه بودن و کم کردن هزینه ها از روش های رایگان به دنبال تبلیغ محصول خود هستند. یکی از روش های تبلیغات که محبوبیت زیادی دارد اینترنت می باشد.

10 روش اینترنتی بازاریابی

۱۰ روش رایگان تبلیغ محصولات

۱٫ فیسبوک
یکی از روش های جذب مخاطبان این است که صفحه ای در فیسبوک به خدمت و یا محصول خود اختصاص دهید و محصول خود را معرفی کنید و ویدیو و عکس ها و توضیحات مرتبط با آن را قرار دهید.

۲٫ استفاده از انجمن ها
انجمن های مرتبط به محصول یا خدمت خود را پیدا کنید و در مورد محصول و یا خدمت خود مطلب قرار دهید و به سوالات کاربران پاسخ دهید و محصول خود را تبلیغ کنید و جلب توجه کنید.

۳٫ وبلاگ نویسی
یکی دیگر از راه هایی که می توانید محصول یا خدمت تان را تبلیغ کنید ایجاد وبلاگ می باشد که می توانید تصاویر محصولات و توضیحات آن را قرار دهید محصول یا
​خدمت خود را معرفی کنید. برای ایجاد وبلاگ می توانید از ابزارهای پرشین بلاگ، بلاگ ها و میهن بلاگ استفاده کنید و قسمت تماس با ما را حتما در وبلاگ ایجاد کنید که کاربران بتوانند با شما در ارتباط باشند.

۴٫ تبلیغات اینترنتی در آگهی ها و نیازمندی ها
سایت های نیازمندی مانند ایستگاه، نیاز روز و لوکوپ اجازه تبلیغات رایگان را به شما می دهد. می توانید عکس به همراه توضیحی از محصول خود را در آن سایت قرار دهید و محصول خود را تبلیغ کنید.

۵٫ فرستادن خبرنامه از طریق ایمیل
یکی دیگر از روش های تبلیغات فرستادن ایمیل به کاربران می باشد و دعوت از آنها به خبرنامه تان است و از این طریق با کاربران تان در ارتباط باشید و می توانید از ابزار mail chimp برای ارسال رایگان ایمیل استفاده کنید.

۶٫ محتوای منحصربفرد خود را در سایت دیگر منتشر کنید
شما می توانید محتوا یا ویدیو منحصربفرد و عالی را در وبلاگ معروف و یا در صفحه فیسبوک پرطرفدار منتشر کنید و از این طریق بیشتر کسب و کار خود را تبلیغ کنید و طرفداران بیشتری را به سمت خود جذب کنید.

۷٫ ایجاد وب سایت رایگان
می توانید از ابزارهای رایگان مانند Google Sites استفاده کنید و وب سایت رایگان بسازید و در این وب سایت محصول یا خدمت خود را معرفی کنید و با مشتریان تان در تماس باشید.

۸٫ ویدیو آموزشی منتشر کنید
می توانید ویدیو آموزشی تهیه کنید و در ابتداو انتهای ویدیو محصول یا خدمت خود را تبلیغ کنید سعی کنید مطالب آموزشی پرطرفدار را انتخاب کنید و از آن برای تبلیغ محصول تان استفاده کنید و آن را در یوتیوب و یا آپارات منتشر کنید.

۹٫ می توانید اسپانسر باشید
محصول یا خدمت خود را با تخفیف ارائه کنید تا مشتریان و طرفداران بیشتری داشته باشید.

۱۰٫ ثبت پروفایل از محصول یا خدمات در دایرکتوری های مشاغل رایگان
کتاب اول و ایکامیران دو دایرکتوری رایگان هستند که می توانید کسب و کارتان را در آن ثبت و تبلیغ کنید.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag