Skip links

۷ نکته در تبدیل وب سایت به یک برند

در این مقاله روش های بیان شده است که می توانید برای سایت خود برند سازی نمائید. ما اینجا اصول ابتدایی این قضیه را بیان خواهیم نمود . برندینگ برای هر کمپانی بسیار ضروری می باشد.

استراتژی برندینگ هم می تواند باعث باعث شکست کمپانی شما و هم باعث شهرت شما شود ، در انتخاب آن باید دقت نمود ، اما برندینگ فقط به یک کمپانی محدود نمی شود ، بلکه حتی می توان یک سایت را نیز به برندی بزرگ تبدیل کرد .

article_image_one_171.jpg

نام دامنه
در انتخاب نام دامنه سایت خود ، دقت لازم را داشته باشید ، سعی کنید دامنه ای را انتخاب کنید که همنام برند شما باشد.

تکرار پذیری
سعی کنید در طراحی های تبلیغاتی خود تکرار پذیر باشید ، به عنوان مثال ، سعی کنید لوگوی سایت خود را در تمام صفحات سایت به نمایش قرار دهید ، شعار تبلیغاتی خود را در صفحات مختلف تکرار کنید ، این کار باعث می شود نام سایت شما و لوگوی سایت شما همواره در ذهن مخاطبان باقی بماند .

ایجاد امضاء برای سایت
سعی کنید یک امضای برای ایمیل های خود طراحی کنید ، در این صورت هر زمان که شما ایمیلی را به کاربران و مخاطبان خود ارسال نمائید ، این امضا در آخر ایمیل قابل نمایش می باشد.

طراحی صفحات تشکر
شما حتما در سایت خود ، فرم تماس با ما ، و یا فرم های دیگری برای نظرخواهی کاربران دارید ، سعی کنید امکانی را فراهم آورید که پس از پر کردن فرم توسط مخاطبان ، یک پیغام تشکر از طرف شما برای آنها نمایش داده شود

انتشار کتاب الکترونیک
سعی کنید یک کتاب الکترونیک که معمولا آموزش می باشد را تالیف نمائید و آن را به صورت رایگان در اختیار همگان قرار دهید ، این کار باعث محبوبیت سایت شما می شود

پست مهمان
امکانی را در سایت خود فراهم آورید که کاربران بتوانند در سایت شما نیز نویسندگی کنند که به این عمل اصطلاحا پست مهمان گفته می شود ، انجام این کار باعث جذب مخاطبان خواهد شد.

ارسال پاسخ خودکار (Auto responders)
در ایمیل خود قابلیت ارسال خودکار پاسخ رو فعال کنید ، در این صورت اگر کاربری به شما ایمیلی را ارسال کند ، به عنوان مثال یک پاسخ خودکار برای او ارسال می شود ، این پاسخ خودکار معمولا تشکر و رسیدن ایمیل به شما را نمایش می دهد.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag