Skip links

۵ نکته در ایجاد محتوا با کیفیت

در حالی که ایجاد محتوا می تواند به راحتی هر چه تمام تر باشد ، به همان اندازه می تواند سخت و زمان بر نیز باشدحتما شما هم تا به حال پیش خود فکر کرده اید که چگونه می توان یک مقاله خوب و با کیفیت ایجاد کرد ؟در این مقاله شما را با نکاتی آشنا خواهیم ساخت که می توانید مقاله های بسیار خوب و پر بازدیدی را ایجاد نمائید.

۱٫دسته بندی های سایت خود را مشخص کنید

موضوعات و دسته بندی های سایت خود را مشخص کنید و به هر صفحه یک Title ، Keyword ، Description جداگانه بدهید ، به عبات دیگر به هر صفحه متا تگ های منحصر به فرد بدهید .

۲٫دسترسی به سایت

دسترسی به محتوای سایت خود را برای کاربران و گوگل راحت کنید ، یعنی در همه صفحات کاری کنید که کاربران بتوانند به محتواهای دیگر شما دسترسی داشته باشند و همچنین سعی کنید صفحات را برای گوگل و دیگر موتورهای جستجو محدود کنید ، این کار تنها چند دقیقه بیشتر زمان شما را نخواهد گرفت ، برای انجام این کار می توانید از فایل متنی Robots.txt استفاده نمائید.
یا WWW یا بدون WWW ، سعی کنید سایتتان با یک آدرس باشد ، هر دو همزمان فعال نباشند ، این کار در سئو و بهینه سازی بسیار موثر است ، سعی کنید این مسئله را جدی بگیرید ، سعی نکنید کاربران و گوگل را سر در گم کنید .
در صورت امکان ، قابلیتی را فراهم کنید که از کامنت های اسپم به سایت شما جلوگیری شود ، در ضمن فرم نظرات یادتان نرود ، سعی کنید فرم کامت گذاری برای تمام مقاله ها و پست های شما فعال باشد ، این کار یک حس جامیعیت به سایت شما خواهد داد ،.

article_image_one_169.jpg

۳٫از شبکه های اجتماعی استفاده کنید

سعی کنید صفحاتی را در شبکه های اجتماعی با لوگو و طرح رنگ بندی خود ایجاد کنید ، و محتوای خود را در آنجا نیز منتشر کنید .

۴٫خوب بنویسد و منظم باشید

منظور از اینکه خوب بنویسد این است که سعی کنید اشتباهات تایپی و یا ساختار املائی و نگارشی غلطی نداشته باشید ، کاربران از غلط املائی زیادی کمی خسته خواهند شد ، در صورتی که زمان کافی ندارید هر روز یک مقاله با ساختار املائی و نگارشی درست و هم چنین مورد پسند کاربران ایجاد نمائید ، سعی کنید هفته ای یک بار این کار را انجام دهید و نیازی نیست که هر روز یک مقاله منتشر کنید ، یک مقاله با کیفیت و خوب در یک هفته بهتر از این است که هر روز مقاله ای را منتشر کنید که دارای کفیت بسیار پایینی باشد.

در ضمن محتوایی که تولید و منتشر می کنید سعی کنید مربوط به حوزه کاری سایت شما باشد ، مثلا خبری را منتشر نکنید که اصلا مربوط به موضوع کاری سایت شما نیست.

۵٫در محتوای خود سعی کنید از تصاویر ، رسانه تصویری و حتی فلش نیز استفاده کنید

این کار ها باعث جذب کاربران می شود ، یکی از راه های جذب مخاطبان این است که کاربران خود را از لحاظ زیبائی ظاهری به سایت خود جذب کنید ، سعی کنید حاشیه بندی ، رنگ بندی محتوای شما بسیار زیبا باشد و در عین حال سریع لود شود.

تا به حال حتما سوالی برای شما پیش امده است که چرا گفتیم فلش؟ مگر فلش بر علیه سئو و بهینه سازی نیست؟
در این جا باید بگوئیم که خیر ، فلش در بعضی جاها بسیار کاربردی و خوب ظاهر می شود ، همانطور که میدانید فلش از لحاظ ظاهری زیباست ، در وسط های محتوای خود می توانید با دقت بسیار بالا از فلش هم استفاده نمائید ، اما یادتان باشد که استفاده افراطی از آن ممنوع!

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag