Skip links

۵ دلیلی که باید مشتریان وب سایت خود را کنار بگذارید

همه ی ما کسب درآمد بیشتر را دوست داریم. وقتی شما سایتی را طراحی و راه اندازی میکنید تا از آن کسب درآمد کنید باید مشتریان زیادی داشته باشید تا بتوانید درآمد بالایی داشته باشید.

به خاطر داشته باشید که شما مشتریان وب سایتی را می خواهید که بتوانند در طول پروسه طراحی وب سایت، ارتباطات خوبی را با شما برقرار کنند. شما مشتریانی را می خواهید که بتوانید به آن ها اعتماد کنید و آن ها به شما اعتماد کنند.

در این مقاله ما فاکتورهای اندکی را برای تصمیم درباره کار کردن با مشتریان وب سایت ارائه می کنیم. ممکن است برخی از آن ها برای شما کاربرد داشته باشند و برخی هم این گونه نباشند.

۱- مشتریانی که به زمان شما توجه نمیکنند

زمانی که به صورت مستقل طراحی وب سایت می کنید، دیگر یک رئیس ندارید، شما ده ها مدیر دارید (مشتریان وب سایت). همان طور که بسیار اهمیت دارد تا شما با مشتریان خود خوب برخورد کنید، آن ها نیز باید با شما به خوبی رفتار نمایند. حال این سوال پیش می آید که آیا آن ها به آن چه که می گویند، عمل می کنند؟ آیا به موقع پرداخت های خود را انجام می دهند؟ آیا آن ها در ارائه طراحی وب سایت بهتر با شما همکاری می کنند، یا همه چیز را به عهده شما گذاشته اند؟ زمان برای شما بسیار ارزشمند می باشد و مشتریانی که این موضوع را درک نمی کنند، باید کنار گذاشته شوند.

۲- مشتریانی که ارتباط دو طرفه متعادل ندارند

یک طراح وب سایت برای آنکه بتواند از تخصص خود در طراحی یک سایت به نحو احسن استفاده کند حتما نیاز به اطلاعات دارد. باید بداند مشتری چه میخواهد. درست است که یک طراح وب سایت در زمینه طراحی سایت اطلاعات بیشتری نسبت به سایر افراد دارد ولی این مشتری است که درباره تخصص و صنعت و مخاطبان سایت مورد نظر اطلاعات دارد. پس بدون ارتباط دو طرفه نمیتوان یک سایت خوب طراحی کرد.

گروه تبلیغاتی آسان وب طراحی سایت - ریپورتاژ - سئو و پشتیبانی - فوتوشاپ

۳- مشتریان بد حساب

موضوعی که همه ی کسانی که کسب و کاری را شروع میکنند با آن سر و کار دارند، تخفیف گرفتن مشتری است. اما کسی که کار با کیفیت و عالی می خواهد قاعدتاً حرفی از تخفیف نمیزند چرا که ارزش کاری که انجام میشود را میدانند. مشتریان خوب برای آن چه که هزینه می کنند و آن چه که انجام می دهید، باید ارزش قائل شوند. اگر افرادی در این زمینه برای پرداخت کردن هزینه ها مشکل داردن، بی شک آن ها را کنار بگذارید و اصلا به این موضوع فکر نکنید.

۴- نداشتن حس خوب نسبت به کار موردنظر

گاهی اوقات در پروژه طراحی وب سایت ممکن است احساس استرس، عصبانیت و یا خوشی و لذت کنید. هیچ مشکلی در این زمینه وجود ندارد، برای همه ما این حالات در حین کار روی می دهد.

اگر هنگام پذیرفتن وب سایتی احساس ناخوشایندی میکنید و اگر فکر میکنید تا آخر به همین صورت خواهد بود دست نگه دارید و به هیچ عنوان آن پروژه را قبول نکنید چرا که چنین پروژه هایی در دراز مدت باعث فرسودگی و ناراحتی شما میشوند.

۵- مشتریانی که تقاضای سایت غیراستاندارد دارند

همیشه سعی کنید پروژه ای را قبول کنید که بتوانید آن را با افتخار به عنوان نمونه ای در کارنامه خود به نمایش بگذارید. اگر زمانی پروژه طراحی وب سایت مشتری به نظرتان از استاندارد های متناسب و کاربردی برخوردار نمی باشد، کارنامه کاری خود را خراب نکنید و به مشتری وب سایت “نه” بگویید.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag