Skip links

۳ نکته مهم در حفاظت از الگوریتم های جدید گوگل

نکته بسیار حائز اهمیت این است که بهینه سازی سایت ها همواره ادامه پیدا می کنند ، یعنی همواره باید با خواسته های الگوریتم جدید گوگل به جلو حرکت کنیم ! هر چند که دشوار است که بدانیم ، حرکت بعدی گوگل چیست ؟

اما همیشه باید آماده تغییرات در گوگل باشیم.هر بار که گوگل ، الگوریتم های خود را بروزرسانی می کند ، مقاله های متعددی در باره وضعیت الگوریتم های جدید ، انتشار پیدا می کند.در این مقاله ،۳ عنصر حیاتی بیان شده که الگوریتم های جدید گوگل (پنگوئن و پاندا از شما می خواهند) و همچنین الگوریتم های بعدی گوگل از شما خواهند خواست :

۱)تعامل با بازدیدکنندگان از هر زمان دیگری مهم تر است

در حال حاضر یکی دیگر از مهمترین المان هایی که برای پاندا و پنگوئن بسیار جذاب است ، سطح تعامل سایت شما با کاربران می باشد. یا به عبارتی دیگر کاری کنید که بازدید کننده مرتب در سایت شما گشت و گذار کند . از این رو ، گوگل سایت هایی که به ترویج تعامل با کاربران می پردازند را شناسائی می کند .

article_image_one_196.jpg

۲) سایت خود را بیش از حد بهینه سازی نکنید!

منظور از این گزینه ، این است که سایت خود را بیش از حد برای موتورهای جستجو بهینه سازی نکنید. در واقع این گرینه بیانگر این است که تنها هدف شما بهینه سازی برای موتور های جستجو نباشد. در حال حاضر بهترین روشی که باب میل پاندا و پنگوئن می باشد ، نظرات کاربران ، محتوای مفید می باشد نه استفاده از روش های پیچیده بهینه سازی .

۳) محتوای با کیفیت ، باعث رشد شما می شود .

اگر چه گوگل بدون هیچ لفافه گویی ، به صورت مستقیما اعلام کرده است که برای بدست آوردن رتبه خود در فهرست ما از محتوای با کیفیت و منحصر به فرد استفاده کنید ، هنوز مدیران سایت هایی هستند که از محتوای کپی و کلامت کلیدی کپی استفاده می کنند. این کار شما احتمال دارد که تا به امروز موفق بوده باشد ولی شما آینده سایت خود را با این کار خراب می کنید ، فکر آن روزی باشید که شک پنگوئن و پاندا به سایت شما … ، به یقین تبدیل شود و رتبه سایت شما را نابود کنند . در حال حاضر بهترین و تنهاترین راه برای حفظ سایت خود در برابر الگوریتم های آینده گوگل ، محتوای منحصر به فرد و با کیفیت می باشد . به عبارتی دیگر ، محتوای منحصر به فرد کلید موفقیت شماست!

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag