Skip links

استفاده از Back link در افزایش ترافیک سایت

بک لینک ها به لینک هایی گفته می شود که از وب سایت های دیگر دریافت می شود یا به عبارتی دیگر سایت های دیگر به صفحات مختلف سایت شما لینک می دهند.

بر اساس آمار هایی که بدست آمده است ، درصد بسیار زیادی از عوامل رتبه بندی موتورهای جستجو ، از لینک های خوب و مرتبط می باشد ، دریافت لینک از سایت مرتبط و با رتبه خوب می تواند ، نتایج خوبی را برای شما به همراه داشته باشد.وقتی یک سایت راه اندازی میشود ، صاحبان آنها تمام تمرکز خود را فقط بر روی سئو و بهینه سازی جلب می کنند و اصلا از تاثیر لینک ها که می توانند موفقیت بزرگ را برای آنها داشته باشند ، بی اطلاع هستند.

article_image_one_193.jpg

نکاتی که باید در هنگام استفاده از بک لینک ها رعایت نمائید:

از دیدگاه سئو ، لینک ها ، محبوبیت یک سایت را نشان می دهند ، اگر لینکی به سایت شما بشود و کاربران بر روی آن کلیک کنند ، جستجوگرها رتبه شما را افزایش خواهند داد ، این تنها یکی از ویژگی های لینک ها بود.
اما در استفاده از این لینک ها باید محتاط باشید ، سعی کنید موارد زیر را رعایت نمائید:

  • با سایت های غیر مرتبط با محتوای خود ، تبادل لینک نکنید.
  • با سایت هایی که دارای رتبه پائینی می باشند ، تبادل لینک نکنید.

از آنجایی که موتورهای جستجو ، نمی توانند لینک های شما را به صورت دقیق ارزیابی نمایند ، آنها لینک های شما را از لحاظ تعداد لینک ها و تعداد نمایش آنها ارزیابی می کنند.

چگونه لینک دریافت کنید ؟

زمانی که شما یک محتوای جذاب را در سایت خود منتشر کنید ، احتمال این زیاد است که بسیاری از خوانندگان شما ، لینک هایی را به سایت شما بفرستند ؛ اما باید در انجام این کار شما محتاط باشید:

  • سعی کنید با سایت هایی تبادل لینک کنید که توسط گوگل مجازات نشده باشند ، به عنوان مثال از سایت هایی که ناقض حق کپی رایت می باشند ، لینک دریافت نکنید .
  • برای دریافت لینک ، هزینه ای پرداخت نکنید ، گوگل از این افراد بسیار متنفر می باشد.
  • لینک ها باید به آرامی ساخته شوند ، اگر شما در یک روز به سرعت ، لینک های فراوانی را دریافت کنید ، از راه های مختلف ، گوگل به شما مشکوک می شود و ممکن است که شما را مجازات کند.

روش های دیگر برای دریافت لینک

پست مهمان : سعی کنید امکانی را برای کاربران خود ایجاد کنید ، که آنها بتوانند مقالاتی را برای وب سایت شما بنویسند ، این کار باعث افزایش لینک ها به سایت شما می شود .
پخش اخبار : اگر شما دارای اخبار جالب و جدیدی می باشید ، می توانید با اشتراک گذاری این اخبار ، تعداد لینک های بالائی را دریافت نمائید.
شبکه های اجتماعی : زمانی که شما به صورت فعال ، در شبکه های اجتماعی شرکت کنید ، نه تنها عنوان تجاری شما شهرت خوبی کسب می کند ، بلکه می توانید لینک های خوبی را از سایت های مرتبط دریافت نمائید.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag