Skip links

۴ اصل مهم در بهینه سازی سایت برای افزایش تعداد بازدید کنندگان

واژه های کلیدی، تگ تصاویر، توضیحات متا و بک لینک ها چهار عامل مهم بهینه سازی سایت هستند که می توانند آمار بازدیدکنندگان طراحی سایت شما را افزایش دهند. در این باره بیشتر بدانید .

۱ .واژه های کلیدی در طراحی سایت :

موقعی که شما بعد از طراحی سایت درباره پدید آوردن محتوای مناسب برای آن دست به کار می شوید، واژه هایی که مخاطبان از آن برای سرچ بهره می گیرند را به دست آورده اید. هر صفحه بایست بر مبنای واژه های کلیدی که برای شرکت تان در درجه اهمیت بالایی می باشد تولید گردد . موقعی که مشغول ساخت صفحه های سایت تان می باشید،از مناسب ترین واژه های کلیدی برای هر مطلب بهره ببرید . گوگل با واژه های کلیدی به شما یاری می رساند ، موقعی که شما به نوشتن در نوار سرچ گوگل می پردازید، به شما پیشنهاداتی از واژه ها یا جملات مورد پسندی که مخاطبان در سرچ به کار می برند داده می شود. اگر قصد دارید یک مرحله جلوتر بروید، شما قادر هستید از امکانی به اسم “برنامه ریز گوگل کلید واژه” بهره ببرید که واژه های کلیدی مقبول را به شما ارائه می دهد . این برنامه تعداد سرچ های یک واژه کلیدی در ماه را به طور تقریبی باری تان عرضه می کند .

گروه تبلیغاتی آسان وب طراحی سایت - ریپورتاژ - سئو و پشتیبانی - فوتوشاپ

۲ . توضیحات متا در طراحی سایت :

توضیحات متا درست پایین لینک تان در صفحه نتیجه های موتور جستجو ظاهر می شود . توضیحات متا به این خاطر دارای اهمیت می باشد که به مخاطبان یاد آوری می کند که آنها در این صفحه چه یاد می گیرند . شما به یک جمله خوب و درست محتاجید که مخاطبان به منظور فرا گرفتن و به دست آوردن اطلاعات زیاد درباره آن بر روی آن کلیک نمایند . به کارگیری واژه های جواب به عمل نظیر آموختن و دیدن به ارتباط با مخاطبان و ترغیب آنها برای یافتن چراها و داده ها در صفحه تان دارای اهمیت می باشد .

۳ . تگ های عکس در طراحی سایت :

مخاطبان در همه جای سایت شان از عکس ها استفاده می کنند ، اما نکته آن است که باید از این عکس ها در جهت طراحی سایت استفاده کرد و آن با تگ گذاری این عکس ها میسر است . نرم افزار های نمایه سازی گوگل محتاج به فهم آنچه که در عکس و اینکه چه موقع آن را استفاده می کنید می باشند شما بایست به عکس های تان تگ بزنید . اگر تگی برای عکس ها نباشد گوگل قادر نیست عکس های شما را بشناسد ، در وردپرس، یک افزونه وجود دارد که تگ کردن عکس ها را به خاطر شما میاورد. با تگ ها، گوگل می داند که عکس ها مرتبط با چه موضوعی می باشند ، شاخص آنها به چه نحوی می باشد، محل ذخیره شان کجاست و کدام زمان در سرچ آنها را نشان بدهد .

۴ . بک لینک در طراحی سایت :

مهم ترین کارها در جستجوگر ها بک لینک ها می باشند. بک لینک شامل لینک های گرفته شده ای هستند که از یک صفحه وب به دیگری داده می شود، مخاطبان به دلیل مهم بودن آنچه شما در فروشگاه ساز و سایت تان انجام می دهید به سایت تان لینک می گردند. افزون بر این،شما قصد دارید از طریق این لینک ها به مطالعه کنندگان تان داده های مناسب و خوبی ارائه دهید و با سایر وبلاگ نویسان رابطه ایجاد نمایید. اطمینان حاصل کنید که اضافه کردن این لینک ها برای مطالعه کنندگان که بوسیله آن به سایت شما می آیند خوب و مناسب است، یعنی با واژه مناسبی لینک داده شده باشد. به خاطر داشته باشید شما قادر نیستید به منظور یک مقاله بیش از اندازه لینک بدهید. با این کار آمار بازدید بالا ایجاد خواهید کرد که منجر به افزایش رتبه سایت شما در سرچ خواهد شد. همینطور قادرید از پست های سریالی بهره ببرید این شیوه پتانسیل آن را داراست که آمار بازدید طراحی وب سایت تان را بالا ببرد و باعث کسب طرفداران و مشتریان تازه ای گردد .

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag