Skip links

۷ راهکار جهت افزایش بازدید سایت به تقلید از سخنرانان

هدف مشترک سخنرانی و سئو جذب مخاطبان و کاربران می باشد که رضایت آن ها را جلب کنند و با آن ها مدت زمان طولانی در تماس باشند.

7 راهکار جهت افزایش بازدید از سایت به تقلید از سخنرانان

در زیر ۷ نکته مشترک سخنرانی و سئو را بیان می کنیم:

۱٫ برنامه منظمی داشته باشید
هنگام سخنرانی از قبل کاملا برنامه ریزی کنید و محتوای سخنرانی را کاملا تنظیم نمایید دقیقا مشابه بهینه سازی محتوای سایت می باشد که باید برنامه ای هدفمند داشته باشید بطور مثال اگر در سایت تان هدف ارائه خدمتی می باشد کاربر پس از خواندن مقاله مان احساس نیاز کند.

۲٫ شروع فوق العاده جذاب داشته باشید
نکته مهم برای حفظ مخاطب در دقایق ابتدای سخنرانی می باشد هرچقدر محکم تر و با قدرت تر و جذاب تر صحبت کنیم مخاطبان بیشتری را جذب می کنیم همین نکته در بهینه سازی صفحات وب هم وجود دارد زمانی که کاربر وارد سایت تان می شود اگر در چند ثانیه اول جذب سایت تان نشود به راحتی با دکمه خروج خارج می شود در نتیجه لحظات اول بسیار مهم است.

۳٫ جدید و غیرتکراری باشید
از سخنرانی تکراری و حرف های تکراری بپرهیزید و جدید باشید تا مخاطبان جذب شما شوند در بهینه سازی وب کار مشکل تر شده اگر مطالب تکراری و کپی شده قرار دهید علاوه بر اینکه کاربران تان از دست می دهید سایت تان هم پنالتی خواهد شد.

۴٫ هدیه بدهید
می توانید سخنرانی خود را به عنوان هدیه به کاربران تقدیم کنید و در بهینه سازی صفحات وب هم می توانید به کاربران دانلود رایگان یک فیلم آموزشی را قرار دهید و در قبال آن ایمیل شان را دریافت کنید.

۵٫ همیشه یک راه ارتباطی با مخاطب فراهم کنید
مخاطبان به هر دلیلی پس از مدتی سخنرانی شما را ترک می کنند پس باید راه ارتباطی با آن ها پیدا کنید که آن ها در جریان سخنرانی های بعدی تان قرار گیرند.

۶٫ کاری کنید مخاطب مداوم در پی یادگیری باشد
سخنرانی تان باید به گونه ای باشد که مخاطب حس کند که بسیار عالی بود و برای یادگیری مطالب جدید مشتاق سخنرانی های بعدی شما باشد. در سایت هم بدین شکل می باشد که کاربر همیشه با خواندن یک مقاله حس کند برای یادگیری بیشتر باید مقالات بعدی شما را هم مطالعه کند.

۷٫ دریافت فیدبک
خود را جای مخاطبان قرار دهید تا از واکنش آن ها در مقابل سخنرانی تان آگاه شوید و نظرسنجی بگیرید. می توانید در قبال نظرسنجی به آن ها پاورپوینت سخنرانی را بدهید و می توانید از این نظرات جهت بهبود در کار خود بهره ببرید. در طراحی سایت هم باید حتما صفحه تماس با ما داشته باشید و همچنین کاربرها می توانند در زیر پست و مقاله نظر بدهند.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag