پرش لینک ها

۱۰تکنیک برای افزایش سرعت لود صفحات

افزایش سرعت وب سایت سبب افزایش رتبه وب سایت در موتورهای جستجو خواهد شد و به عبارتی هر چه سرعت وب سایت بالاتر باشد رنکینگ بالاتری کسب می کند. امروزه معروفیت گوگل به همین خاطر بوده است.

برخی روش ها برای افزایش سرعت وب سایت:
۱٫سرور مجازی یا اختصاصی
بجای استفاده از هاست اشتراکی بهتر است از هاست اختصاصی استفاده کنید چون هاست اشتراکی بین چند سایت تقسیم می شود و سرعت وب سایت شما را پایین خواهد آمد در صورتی که هاست اختصاصی تنها متعلق به سایت شما خواهد بود و سرعت بالاتری خواهد داشت. هاست اختصاصی به مراتب هزینه بیشتری از هاست اشتراکی خواهد داشت.

۲٫استفاده از CDN
اگر وب سایت تان را CDN کنید مطمئن خواهیم شد که دیگر وب سایت شما Down نخواهد شد. منظور از CDN این است که به صورت آنلاین فایل های استاتیک css،js و HTML را بر روی سرور های مختلف در کشورهای مختلف قرار می دهیم و زمانیکه درخواستی فرضا از آمریکا بر روی سرور شما داده شود آن اطلاعات استاتیک را از روی سروری که نزدیک به محل اقامت آن کاربر درخواست کننده است ارسال می شود.

10 تکنیک برای افزایش سرعت لود صفحات

۳٫زیپ کردن فایل های دانلود شده
در حال حاضر تکنولوژی بر روی سرورها وجود دارد که سبب می شود فایل هایی که بین کاربر و سرور انتقال داده می شوند به صورت zip انتقال پیدا کند که سرعت لود شدن وب سایت را بالا می برد.

۴٫زیپ کردن فایل های آپلود شده
با فشرده کردن فایل های استاتیک css،js و HTML سبب افزایش سرعت وب سایت و استفاده کردن کمتر از پهنای باند می شوید.

۵٫استفاده از تکنولوژی minify
صفحات سایت تان را minify کنید که سبب افزایش سرعت لود صفحات خواهد شد.

۶٫کنترل کش برروی سیستم کاربر
با کنترل cache سیستم کاربر پهنای باند کمتری مصرف می شود فایل های css،js و HTML بر روی سیستم کاربر کش کنیم که سبب می شود در طولانی مدت پهنای باند کمتری مصرف شود.کش سبب می شود که سایت برای مشاهدات بعدی دوباره لود نشود.

۷٫بهبود دادن تصاویر
تا جای امکان حجم تصاویر سایت تان را کم کنید و تصاویر را بهینه کنید که این کار سبب افزایش لود سایت تان خواهد شد.

۸٫ابزارهای سنجش سرعت سایت
برای بهینه سازی سرعت وب سایت ابزارهای مختلفی وجود دارد که می توانید از آن ها استفاده کنید برخی از این ابزارها GTMetrix، Google PageSpeed Insights و Pingdom می باشند.

۹٫ گرافیک وب سایت
از قالب ها با حجم بالا که سبب کاهش لود شدن وب سایت تان می شوند استفاده نکنید و سعی کنید از قالب ها با حجم پایین با تصاویر کم حجم استفاده کنید.

۱۰٫ افزایش امنیت سایت
امنیت بالای سایت سبب افزایش سرعت وب سایت شما خواهد شد و از ورود ابزارهای مخرب جلوگیری می کند.

ارسال دیدگاه

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag