Skip links

۸ راهکار کلیدی برای بازبینی بیشتر وب سایت

اگر بهترین سایت را در حیطه کاری خود داشته باشید،باز هم اولین چیزی که به آن نیاز دارید بازدید کننده است. بدون داشتن بازدیدکننده علاقه مندانی نخواهید داشت و در نتیجه فروشتان صفر خواهد بود!

با استفاده از ۸ روش زیر می توانید از همین امروز برای وب سایت خود ترافیک پایدار ایجاد کنید:

۱٫ موتورهای جستجو

اولین قدم بزرگ برای توسعه وب سایت این است که سایت خود را به تمام موتورهای جستوجو معرفی کنید و آن را طوری بهینه کنید که وقتی کسی کلمات کلیدی سایتتان را جستجو کرد جزو اولین نتایج جستجوی سایت هایی مثل گوگل باشید. همچنین سایت خود در تمام دایرکتوری ها و مرجع های آنلاین ثبت کنید. دایرکتوری ها یا فهرست ها سایت هایی هستند که سایت های دیگر را معرفی می کنند. برای یافتن سایت های دایرکتوری در گوگل عبارت «فهرست سایتهای فارسی» را جستجو کنید. موتورهای جستوجوی معروف و مهم گوگل، یاهو و بینگ هستند ولی مطمئن شوید که سایتتان در موتورهای جستجوی غیر معروف دیگر هم ثبت شود چون تعداد سایت هایی که شما را در فهرست خود داشته باشند در رنکینگ موتورهای جستوجوی یاهو و گوگل تاثیر گذار است.

۲٫ استفاده از فروم ها یا انجمن ها

نوشتن مقالات در انجمن ها و جواب دادن به پست هایی که با کارتان مرتبط است روش بسیار خوبی برای مطرح کردن خودتان است. به سادگی با پاسخ دادن به سوالاتی که در فروم ها مطرح می شوند می توانید به راحتی بین علاقه مندان به عنوان یک متخصص در کسب و کارتان مطرح شوید. همچنین به سوالات رایج و نیاز های اصلی علاقه مندان پی خواهید برد. همچنین بررسی کنید که قوانین فروم به شما اجازه بدهد که لینکی از خود را به عنوان امضا یا زیر نویس قرار دهید. اگر چنین است حتما از این فرصت استفاده کنید تا مردم با خواندن جواب ها و مطالب شما علاقه مند به بازدید از سایت شما شوند.

article_image_one_296.jpg

۳٫ از امضا ایمیل استفاده کنید

یک امضای ساده با یک توضیح یک خطی در مورد مزایای اصلی خدمات خود تهیه کنید. این امضا را می توانید زیر هر ایمیلی که می فرستید قرار دهید. حتی می توانید ایمیل هایی با مطالب مرتبط تهیه کنید و با امضای خودتان پخش کنید. دقت کنید که این ایمیل ها وقتی دست به دست فوروارد شوند تعداد خیلی بیشتری از علاقه مندان تبلیغاتتان را خواهند دید. دقت کنید که احتمالا دوستان کسانی که به کارتان علاقه مند هستند و ایمیل فوروارد شده به دستشان می رسد نیز احتمالا به کارتان علاقه مند خواهند بود.

۴٫ وبلاگ ها

این روش هم درست مانند نوشتن مطلب و نظر دادن در فروم ها است. می توانید در وبلاگ های مرتبط نظر بدهید. بسیاری از وبلاگ نویسان از اینکه به عنوان مهمان در وبلاگشان مطلب بنویسید خوشحال می شوند. مزیت این روش نسبت به نوشتن مطلب در فروم ها این است که از اعتبار وبلاگ و نویسنده اصلی آن برای اعتبار بخشیدن و تایید خودتان استفاده می کنید.

۵٫ رسانه های اجتماعی

در تمام رسانه های اجتماعی معروف صفحه ای بسازید و مطالب مفید و ارزشمندی درباره کارتان منتشر کنید. در این صفحات تا حد ممکن به معرفی محصولات خود نپردازید. مطالبی بنویسید که مخاطبان شما از دیدن آن لذت ببرند. شاید بهترین کار انتشار مطالب آموزشی بسیار کوتاه باشد.

۶٫ تبادل لینک

تبادل لینک با سایت های غیر رقیب ولی مرتبط با کسب و کارتان یا مرتبط با بازار هدفتان می تواند منبع فوق العاده ای برای به دست آوردن ترافیک مفید باشد. در این روش هم شما و هم سایتی که با آن تبادل لینک می کنید بهره می برند. به سایت هایی درخواست تبادل لینک بدهید که رتبه آلکسای آن ها تقریبا با رتبه شما یکسان است. توقع نداشته باشید سایت های با رتبه بسیار بهتر از شما حاضر به تبادل لینک شوند.

۷٫ تبادل تبلیغ

از فضای تبلیغاتی سایتتان برای تبلیغ سایت دیگری استفاده کنید و از آن سایت بخواهید که تبلیغ سایت شما را در سایت خود قرار دهد. این کار چیزی شبیه تبادل لینک است ولی به جای لینک احتمالا یک بنر تبلیغاتی رنگارنگ را تبادل می کنید.

۸٫ انتشار مقاله

مقاله های کوتاه یا چند صفحه ای بنویسید و در بخش منابع و «درباره نویسنده» توضیحاتی در مورد خودتان و لینکی به سایت خود درج کنید. این مقالات را بسته به طول مقاله به سایت های خبری، مجلات معمولی یا مجلات اینترنتی و یا به سایت های دانلود و پخش مقالات بفرستید. این مقالات علاوه بر افزایش بازدید کنندگان سایت، باعث شناخته شدن شما به عنوان یک متخصص در حوزه کاری مرتبط می شوند و احتمال خرید از شما افزایش می یابد. همچنین عده زیادی این مقالات را باز نشر خواهند کرد یا در سایت خود خواهند گذاشت که مقدار زیادی ترافیک و اعتبار مجانی برایتان به همراه خواهد آورد

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag