پرش لینک ها

تبلیغات در گوگل و چگونگی آن

در دنیای امروز با توجه به فراگیر شدن اینترنت و حضور آن در تمامی مراحل زندگی، حضور در آن یک امر مهم و ضروری برای تمامی افراد ، شرکت ها و سازمان ها می باشد. اما با توجه به گستردگی بسیار زیاد آن تمامی کاربران نیاز دارند برای دستیابی به اطلاعات و یا خدمات مورد نظر خود از موتورهای جستجو استفاده نمایند.

گوگل (Google) پرطرفدارترین و معروفترین موتور جستجو است که در میان کاربران اینترنتی ایرانی نیز دارای محبوبیت بالایی می باشد و بصورت حدودی می توان گفت که تمامی کاربران اینترنت در ایران حداقل روزی یکبار برای جستجوی اطلاعات مورد نیاز خود، از جمله کالاها یا خدمات مورد نیاز، از این موتور جستجو استفاده می کنند.

پس در صورتی که شما تبلیغ مناسبی در این موتور جستجو داشته باشید می توانید خود را به میلیون ها کاربری که از این موتور برای جستجو استفاده می نمایند معرفی نمایید .در همین راستا موتور جستجوی گوگل (Google) سالهاست که ابزاری به نام Google Adwords را معرفی نموده است تا صاحبان وب سایت ها بتوانند وب سایت خود را از طریق این ابزار در موتور جستجو گوگل معرفی نمایند.

۸۰% کاربران اینترنتی برای یافتن محصول یا خدمات مورد نظر خود از موتور جستجو گوگل استفاده می کنند، و برای یافتن چیزی که به دنبال آن هستند از کلمات کلیدی (Keywords) استفاده می کنند. یک روش برای یافتن مشتری و معرفی محصولات و خدمات شما به آنها استفاده از همین روش است.

به عنوان صاحب یک حرفه یا کسب و کار با فهمیدن کلمات کلیدی که مشتریان هنگام جستجوی محصولات مشابه شما از آن استفاده می کنند، می توانید خود را در نتایج جستجوی موتور های جستجو در صفحات اول قرار داده و با این کار مشتریان بالقوه ای که به دنبال محصولات مشابه هستند را به سایت خود جلب کنید و فرصت معرفی خود را به آنها داشته باشید. ما از طریق روش های بهینه سازی استاندارد این امکانات را برای سایت شما فراهم خواهیم کرد.

برای مثال کسانی که در شهری خاص به دنبال صنایع دستی هستند را می توان با کلمه کلیدی “صنایع دستی” به سایت شرکت جلب نمود.

مزایای تبلیغ در گوگل

این روش یکی از مناسب ترین روش ها برای تبلیغات است، چرا که علاوه بر اینکه مخاطبی را هدف می گیرد که به دنبال محصول شماست، بلکه پرداخت هزینه آن بسیار کنترل شده بوده ، و به بهینه شدن تبلیغ شما کمک شایانی می کند .

هزینه این نوع تبلیغ تنها به ازای کلیک هایی است که کاربر انجام می دهد. هنگامی که کاربر بر روی تبلیغ شما کلیک نمود و وارد سایت شما شد، گوگل هزینه تبلیغ را از حساب شما کسر می کند. لذا پرداخت هزینه تبلیغ تنها منوط به بازدید از سایت شماست

ارسال دیدگاه

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag