Skip links

چراشما نیاز به بهینه سازی دارید

سئو هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری می باشد .

۱٫ سئو هزینه نیست بلکه سرمایه گذاری می باشد

یک سرمایه گذاری با یک بازگشت بالا. وقتی محتوای سایت مورد تحلیل قرار می گیرد از کلمات کلیدی موثری که در گوگل دارای رتبه های برتر می باشند به درستی استفاده می شود.

۲٫ سئو همانند یک فانوس هدایت کننده مسیر فروش شما می شود

براتون اتفاق افتاده یک سایت با کیفیت بسیار خوب براتون ساخته شده اما یک سال هم شده و خبری از مشتری که از طریق سایت شما جذب شده باشه نیست. اشتباه نکنید با ساخت فقط یک سایت مشتری شمارو پیدا نمی کنه، مشتری اصلا شمارو نمی شناسه که بخواد اعتماد کنه به سایت شما. تنها یک راه هست که بشه این اعتماد رو کسب کرد جلوی چشم مشتری باشید. بودن در صفحه اول یک حس اعتماد در مشتری شما به وجود می آورد و به دنبال اون سبب خرید از شما می شود. این کار فقط با یک سئو اصولی امکان پذیر است.

گروه تبلیغاتی آسان وب طراحی سایت - ریپورتاژ - سئو و پشتیبانی - فوتوشاپ

۳٫ سئو یک بخش بسیار حیاتی در بحث بازاریابی شما می باشد

ما مدام گفتیم سئو خوبه سئو باشه سایت تو دید هستید اما آیا فقط با سئو کردن همه چی حل می شه. جواب منفی هست. سئو به تنهایی نمی تونه به تنهایی در این رقابت پیروز بشه. در کنار سئو ما بحث شبکه های اجتماعی، برند سازی و دیگر استراتژی های بازاریابی را داریم که سئو رو تکمیل می کنند و رشد تجارت شما رو سریعتر می کنند.

۴٫ اثرات سئو در چرخه تحقیق و خرید

همون طور که قبلا هم اشاره کردم سئو، فروش شمارو بدون افزایش هزینه بازاریابی افزایش می دهد. و این دقیقا همون داستان بازگشت سرمایه شما هست. مشتری همیشه تو فضای مجازی به تحقیق و پرس و جو مشغول هست تا بتونه بهترین و مناسبترین محل رو برای خرید کالای مورد نیازش پیدا کنه. حالا فرض کنید همه در مورد برند شما شنیدن، که هم قابل اعتماده هم بهترین معامله رو میشه با شما انجام داد. خب نتیجه این حس چی … سئو در این چرخه نقش اصلی رو داره. با کلمات کلیدی دقیق و مناسب همانند یک اهن ربا کاری می کنه که مشتری ها به سمت شما جذب بشند. این مسیر که سئو به سایت شما باز کرده نتیجه ای جز افزایش ترافیک سایت شما به صورت طبیعی، در دید قرار گرفتن بیشتر شما در موتور های جستجو و مهم تر از همه درامدی هست که شما کسب می کنید.

۵٫ قیمت سئو متغیر هست

شاید به ذهن شما هم رسیده که ایا هزینه سئو کردن همه سایت ها یکیه ؟؟؟ معلومه که یکسان نیست. در واقع هیچ استاندارد جهانی برای قیمت سرویسی که یک سئو کار می ده وجود نداره. فاکتور های بسیار بسیار زیادی وجود داره که قیمت سئو یک سایت رو بالا و پایین می کنه از تحلیل کلمات کلیدی، ساخت لینک تا دیگر استراتژی های سئو. البته تو این مقاله نمی خوام وارد این بحث بشم چون خود این موضوع هم کلی صحبت داده اما در مقالات بعدی به طور کامل به شرح این موضوع می پردازیم.

۶٫ سئو همیشه هزینه بر نیست!!

بله درست خوندین سئو همیشه هزینه بر نیست. حتما تا به حال به شرکت هایی که خدمات سئو ارائه می دن مراجعه کردید. این شرکت ها پلن های مختلفی رو در اختیار شما قرار می دهند. شاید وسوسه شده باشید که ارازن ترین پلن را برای سایت خود انتخاب کنید. در حالی که یک انتخاب هوشمند، انتخاب گرون ترین پلن هست!!! چطور؟؟؟ همون طور که قبلن هم گفتم سئو یک حرکت فقط هزینه بر نیست در واقع یک سرمایه گذاری پر منفعت می باشد. حتی اگه چنین کمپانی هایی قیمتی بالا برای سئو داشته باشند. به قول خودمون هر چی پول بدی آش می خوری!. بیشتر به این امر توجه کنید که یک سئو مناسب چقدر بر تجارت شما تاثیر شگرفی خواهد داشت.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag