Skip links

۶ مسیر برای خلق بازارهای جدید

یک استراتژی خطرناک وجود دارد که شاید پاداش های بزرگ به همراه داشته باشد: خلق یک بازار جدید. بهترین راه خلق بازار جدید، پیدا کردن مشکل است. بعضی مشکلات هیچ راه حلی ندارند. راه حل شما همان بازار جدید است. امروزه مینی وَن ها جاده ها را پر کرده اند، اما در زمانی نه چندان دور هیچ بازاری برای آن ها وجود نداشت.

۱٫ از ابتدا سخت کار کنید

هیچ چیز بدون تلاش به دست نمی آید، اگر موفقیت های کوچک خود را جمع کنید اعتماد به نفس شما بالا می رود و به این نتیجه می رسید که انجام همه کاری ممکن است.

۲. نوآوری های کوچک مهم هستند

حتی اگر می خواهید تازه شروع به کار کنید می توانید راه هایی برای کارآمدی بهتر بیندیشید. در خانه تان شما می توانید با عوض کردن دکوراسیون در هر فصل یک خانه ی کاملاً جدید داشته باشید.

پس برای موفق شدن ایجاد تغییرات لازم است اما این تغییرات لزوماً نمی بایست بزرگ باشند، شما می توانید با جمع کردن تغییرات کوچک نیز موفق شوید، شما می توانید راه های جدیدی برای فروش و توزیع روزنامه پیدا کنید، شما می توانید فروشگاهی داشته باشید که از بعضی جهات از سایر فروشگاه های هم سطح متفاوت باشد و این تفاوت ها باعث موفقیت شما خواهد شد، اختراعات بزرگ حاصل جمع کردن اختراعات کوچک هستند.

گروه تبلیغاتی آسان وب طراحی سایت - ریپورتاژ - سئو و پشتیبانی - فوتوشاپ

۳. به نفع دیگران کار کنید نه فقط برای خودتان

این یک نوع بیمه است. به تجربه ی من اگر شما برای دیگران کاری انجام دهید نتیجه ی آن را چند برابر خواهید دید. اگر برای دیگران ۱۰۰ کار انجام دهید مطمئن باشید روزی ۱۰۰۰ کار برای شما انجام خواهند داد و اگر در دادوستد خود دیگران را نیز سهیم کنید، در بلندمدت سود بیشتری خواهید کرد.

۴. هیچ گاه خیلی نگران وضعیت مالی خود نباشید

من هیچ گاه حساب ثروتم را نداشتم و دلیل این امر این است که من هرگاه بخواهم می توانم پول درآورم و رمز آن تنها سخت کار کردن است.

پس چرا دارایی هایم را بشمارم، من می خواهم در آینده از من به عنوان شخصی که کارهای بزرگی انجام داده یاد شود، نه به عنوان کسی که ثروت زیادی داشته است. اگر شما در تجارت تمرکزتان را بر روی حساب کردن دارایی هایتان گذاشتید بدانید به آخر کارتان رسیده اید، این نشان می دهد که شما هیچ برنامه و امیدی به آینده ندارید و به فکر برنامه های بلندمدت نیستید و همین موجب زوال کارتان می شود.

۵. اگر شما به کارتان اطمینان داشته باشید همه چیز برای شما ممکن خواهد بود، هر مانعی که در سر راه شما باشد می توانید آن را بردارید

اکثر افراد بر این تصور هستند که با تمام وجود در مقابل تمام مشکلات می ایستند، اما این طور نیست، به طور معمول افراد تنها از ۱۰ درصد توانایی های خودشان استفاده می کنند.

۶. موقعیت های زندگی نامحدود هستند

شما تنها زمانی قادر خواهید بود آن موقعیت ها را ببینید که خود را وقف کار کنید. فکر کردن نیز کار مشکلی است که می تواند موجبات رشد و خلاقیت شما را فراهم سازد.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag