Skip links

۱۰ خصوصیت بارز کار آفرین

یک سری ویژگی ها در بعضی افراد وجود دارد که باعث میشود از دیگران متمایز شوند و همین ویژگی ها فرد را یه یک کار آفرین تبدیل می کند .

در این مقاله خصوصیات کار آفرین را به صورت نکته ای با هم مطالعه میکنیم .

article_image_one_137.jpg

۱٫ عملگرا: موقع تصمیم گیری، به سریعترین روش ممکن، تصمیم گیری و اجرا می کنند.

۲٫ قاطعیت: وقت تلف نمی کنند، سریع تصمیم گیری می کنند. تردستی آنها عامل کلیدی موفقیت شان است.

۳٫ فداکاری : آنها خودرا وقف کسب و کار خود کرده اند، گاهی بخاطر این توجه، هزینه روابط خود را با دوستان و خانواده را نیز می پردازند. آنها خستگی ناپذیرند، ۱۲ساعت در روز و ۷روز هفته، کاری غیر معمولی نیست که کارآفرین در حال تلاش برای بدست آوردن کسب و کار خود در زندگی انجام می دهند.

۴٫ اراده : نسبت به مشارکت و اجرای کار متعهد هستند. آنها به ندرت جا می زنند، حتی زمانی که با موانع غیر قابل عبور مواجه اند.

۵٫ رویا: کارآفرینان برای آینده کسب و کار خود دارای چشم انداز می باشند و مهمتر از آن دارای توانایی پیاده سازی رویاهای خود هستند.

۶٫ جزئیات : گفته شده است که شیطان مقیم جزئیات است. هرچند گاهی اینطور نیست، اما کارآفرین خود را در ورای جزئیات قرار می دهند.

۷٫ سرنوشت : آنها می خواهند مسئول سرنوشت خود باشند تا وابسته به یک کارفرما.

۸٫ پول : پولدار شدن لزوما محرک کارآفرینان نیست؛ میزان درآمد سنگ ترازوی آنان است. کارآفرینان عقیده دارند اگر موفق باشند، پاداش نیز خواهند داشت.

۹٫ پخش کردن: کارآفرینان میدانند که کسب و کار خود توسط کدام کارمندان کلیدی به موفقیت خواهد رسید.

۱۰٫ از خود گذشتگی : کارآفرینان عاشق آنچه که آنها انجام می دهند، هستند. این عشق است که آنها را حفظ می کند و ترک کار را برایشان دشوار؛ و این عشق به محصول و خدمات است که آنها را بسیار موفق در ارائه کارشان می کند.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag