پرش لینک ها

۱۰ خصوصیت بارز کار آفرین

یک سری ویژگی ها در بعضی افراد وجود دارد که باعث میشود از دیگران متمایز شوند و همین ویژگی ها فرد را یه یک کار آفرین تبدیل می کند .

در این مقاله خصوصیات کار آفرین را به صورت نکته ای با هم مطالعه میکنیم .

article_image_one_137.jpg

۱٫ عملگرا: موقع تصمیم گیری، به سریعترین روش ممکن، تصمیم گیری و اجرا می کنند.

۲٫ قاطعیت: وقت تلف نمی کنند، سریع تصمیم گیری می کنند. تردستی آنها عامل کلیدی موفقیت شان است.

۳٫ فداکاری : آنها خودرا وقف کسب و کار خود کرده اند، گاهی بخاطر این توجه، هزینه روابط خود را با دوستان و خانواده را نیز می پردازند. آنها خستگی ناپذیرند، ۱۲ساعت در روز و ۷روز هفته، کاری غیر معمولی نیست که کارآفرین در حال تلاش برای بدست آوردن کسب و کار خود در زندگی انجام می دهند.

۴٫ اراده : نسبت به مشارکت و اجرای کار متعهد هستند. آنها به ندرت جا می زنند، حتی زمانی که با موانع غیر قابل عبور مواجه اند.

۵٫ رویا: کارآفرینان برای آینده کسب و کار خود دارای چشم انداز می باشند و مهمتر از آن دارای توانایی پیاده سازی رویاهای خود هستند.

۶٫ جزئیات : گفته شده است که شیطان مقیم جزئیات است. هرچند گاهی اینطور نیست، اما کارآفرین خود را در ورای جزئیات قرار می دهند.

۷٫ سرنوشت : آنها می خواهند مسئول سرنوشت خود باشند تا وابسته به یک کارفرما.

۸٫ پول : پولدار شدن لزوما محرک کارآفرینان نیست؛ میزان درآمد سنگ ترازوی آنان است. کارآفرینان عقیده دارند اگر موفق باشند، پاداش نیز خواهند داشت.

۹٫ پخش کردن: کارآفرینان میدانند که کسب و کار خود توسط کدام کارمندان کلیدی به موفقیت خواهد رسید.

۱۰٫ از خود گذشتگی : کارآفرینان عاشق آنچه که آنها انجام می دهند، هستند. این عشق است که آنها را حفظ می کند و ترک کار را برایشان دشوار؛ و این عشق به محصول و خدمات است که آنها را بسیار موفق در ارائه کارشان می کند.

ارسال دیدگاه

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag