پرش لینک ها

۵ دلیل استفاده از عملیات آنلاین در صنعت توریستی

کانال های آنلاین برای صنعت توریستی در حال حاضر در حال رشد سریع تری از کانال های آفلاین است، نسبت بزرگی از جمعیت به سمت مسیرهای آنلاین می روند و استفاده از اینترنت را به شدت بیشتری انجام می دهند. تعداد افرادی که از طریق اینترنت تعطیلات و برنامه ریزی هایشان برای سفر ها را جستجو می کنند به شکل چشمگیری افزایش یافته است.

در سالهای گذشته، صنعت گردشگری در حال حرکت رو به جلو بوده است و همچنین معرفی هتل های بسیار و تازه ای که معمولا توسط یک شخص یا یک شرکت مدیریت و یا مالکیت میشود، امکانات مستقل مسکن و آژانس های مسافرتی که فرصت ها را برای مسافران در طول این سال ها وسعت داده است.
گردشگران همچنین در حال آگاهی از کانال های مشهور آنلاین که برای تحقیق در دسترس بودن اتاق های هتل و از رزروهای مختلف هستند، از قبیل مسکن، بلیط فروشی، خطوط هوایی و اجاره ماشین آن هم تنها از طریق اینترنت که هر شخصی می تواند برای خودش انجام دهد. برای مصرف کنندگان، چنین کانال هایی می تواند باعث کم شدن هزینه های زنجیره ی عرضه شان شود.

article_image_one_201.jpg

به نظر می رسد که میلیون ها وب سایت برای برنامه ریزی تعطیلات وجود داشته باشد! بهترین وب سایت ها می تواند جایی که بروشور ها و عکس هایی را برای مشتریان مهیا می کنند تا راحت تر بتوانند انتخاب کنند، در کنار مشاوره برای هتل ها باشد. این وب سایت ها جاهای دیدنی و رستوران ها را هم برای سفرهای بعدی مردم برنامه ریزی می کنند.
این همان دلیلی است که اکثر مهیا کنندگان سفر برای ابزارهای آنلاین در حال افزایش بودجه های بازاریابی شان هستند.
سفر رایج ترین گزینه ای است که می شود از طریق آن مخصوصاً از طریق اینترنت پول زیادی را بدست آورد و این روند همچنان به سرعت در حال افزایش است.
به دست آوردن کاربران اینترنتی و راهنمایی آنها به وب سایتتان قطعاً باعث افزایش فرصت ها برای کسب در آمد خواهد شد، البته مادامی که وب سایت شما موثر و یا با کیفیت باشد.
تصمیمات مردم برای انتخاب مقصدی برای سفر کردن همیشه تاثیر گذار از سوی رسانه ها، صحبت ها و توصیه های چهره به چهره از مسافران و آژانس های مسافرتی بوده است. تاثیر قدرت رسانه ها در این موضوع در حال کاهش است آن هم با توجه به اختلاف هایی که در رسانه های مختلف وجود دارد. در این چند سال گذشته ، اینترنت تبدیل به تاثیر گذار ترین مکان بر تصمیمات مشتریان و فرایند خرید شده است و هر سال هم در حال رشد است.


۵دلیل بسیار مهم برای استفاده از ابزارهای آنلاین

حال در اینجا ۵ دلیل وجود دارد که چرا هرکسی که در کار هتل و یا گردشگری است باید از ابزار های آنلاین استفاده کند ما یک مزیت مشخص از هزینه داریم، سوالات قابل ردیابی هستند، پاسخ ها می توانند به صورت آنی داده شوند، اینترنت تعاملی برخورد میکند و دو راه برای برقراری ارتباط را در اختیار ما می گذارد و کسب و کار های آنلاین هم باعث افزایش ترافیک تان و معاملات فروش تان میشود. عملیات آنلاین در صنعت توریستی دیگر تنها به سادگی دارا بودن تنها یک وب سایت نیست. داشتن یک وب سایت خوب است اما این بی معنی خواهد شد اگر کسی حتی از وجودش خبر نداشته باشد.

شما باید یک راهبرد بازاریابی آنلاین را در هر مرحله از روند تصمیم گیری مصرف کننده را به اجرا در بیاورید :

۱ – شناخت نیازها و آگاهی از مشکلات

از هر دو راه آفلاین و آنلاین برای پیشرفت و افزایش ترافیک آنلاین تان استفاده کنید.


۲– جستجوی اطلاعات

مشتریان بالقوه بیشتری را به وب سایت تان راهنمایی کنید آن هم با فراهم کردن صفحات کاربر پسند به اندازه کافی، سایت تان را با موتورهای جستجو (سئو) بهینه سازی کنید و با استفاده از بازاریابی موثر و با ایجاد تبلیغات در مکان هایی که مصرف کنندگان از آن بازدید می کنند از قبیل شبکه های اجتماعی، لیست ایمیل ها، وبلاگ ها، فروم ها، سایت های اجتماعی و … به بازدید سایت تان بهبود ببخشید.


۳ – بررسی گزینه ها

از سایت هایی در شبکه های اجتماعی از قبیل وبلاگ های مسافرتی و بررسی هتل ها برای افزایش آگاهی از محصولات و نام تجاری خودتان استفاده کنید. مصرف کنندگان تمایل به خواندن نظرهای دیگران از طریق آنلاین هستند و آنها توصیه های مردم را باور خواهند کرد آن هم پیش از پذیرش پیام های یک شرکت بازاریابی.


۴ – خرید

سعی به تهیه ی بهترین و با ارزش ترین ها باشید به جای اینکه بخواهید از رقبایتان در قیمت ها پیشی بگیرید، مانند پیشنهاد دادن” معاملات منحصر به فرد که تنها به صورت آنلاین قابل دریافت هستند”. موثرترین آژانس مسافرتی آنلاین را انتخاب کنید و سپس با همکاری آنها و استفاده از متد های آنها و وارد کردن برخی از روش هایشان در وب سایت خودتان. سپس خواهید دید که این نه تنها مشتریان را متقاعد به این می کند که یک تصمیم خرید فوری بگیرند، بلکه باعث می شود که رقبایتان دیگر در انتخاب های مشتریان جایی نداشته باشند آن هم با پیشنهاد هایی که از سوی آژانس ها داده میشود.


۵ – ارزیابی پس از خرید

هر دو جنبه ی مثبت و منفی نظرات مردم پس از خرید کالا را مورد نظارت دقیق قرار دهید تا مطمئن شوید که مسائل و مشکلات مشتریان چیست؟ مشتریان بالقوه می توانند به وسیله ی کلماتی که از دهان کارمند شما بیرون می آید قانع و یا تحت تاثیر قرار گیرند. این ارزیابی نظرات مشتریان نه تنها می تواند به فروش محصولات به مشتریان بهبود ببخشد بلکه باعث میشود که یک ارزیابی خوب از نیاز های بازار به عمل آید آن هم قبل از اجرای طرح بازاریابی بعدی که بسیار میتواند مفید می باشد.


در نهایت، و بهتر از همه، این بسیار مهم است که تمام ابزار های آنلاین، مطالب، تبلیغات و … را با وب سایت تان یکپارچه کنید، آن هم برای ساخت یک کمپین بازاریابی موثر که بسیار به کمکتان خواهد آمد. مهم ترین عامل در این کسب و کار تجربه ی خدمات می باشد. شما نیاز به پیشنهاد و فراهم کردن خدمات تان به مشتریان به بهترین شکل ممکن و با بهترین کیفیت ممکن هستید آن هم از طریق دوستی و بهره بردن از این راه ها. این ممکن است به شما کمک کند که کانال های آنلاین خودتان را راه بیندازید و راه را برای یک کسب و کار موفق باز کنید.

ارسال دیدگاه

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag