Skip links

LinkedIn ماشین بازاریابی موفق

شبکه های اجتماعی زیادی برای گسترش ارتباط مجازی با کاربران و مشتریان وجود دارد که یکی از این شبکه ها که باعث افزایش فروش محصولات می شود، شبکه اجتماعی LinkedIn است .

زمانی که رقبیان تجاری شما مشغول دریافت Like های بیشتر با استفاده از دکمه های فیس بوک هستند، شما می توانید از طریق تاکتیک های مختلف و با استفاده از شبکه LinkedIn، حضور خود را در ارتباطات مجازی اعلام کنید!
در این مقاله سه روشی را به شما بازگو خواهیم کرد که در موفقیت شما در شبکه LinkedIn، بسیار موثر و مفید خواهد بود ، در ضمن شما شبکه LinkedIn را فقط یک شبکه اجتماعی به حساب نیاورید، در صورت استفاده درست از این شبکه، می تواید به عنوان یک ماشین بازاریابی از آن استفاده کنید .

article_image_one_116.jpg

ارتباطات را هدف کار خود قرار دهید!

در LinkedIn خود، فقط به نام و عنوان تجاری خود اکتفا نکنید، به کاربران نحوه کار خود را اعلام کنید، به آنها بگوئید که از چه طریقی می توانید برای آنها سودمند باشید.
محتوایی که به اشتراک می گذارید را با زبان ساده بیان کنید، محتوایی را به اشتراک بگذارید که باب میل کاربران باشد، در ضمن جمع آوری آدرس ایمیل و شماره تماس کاربران نیز روشی دیگر برای حفظ کردن ارتباط خود با آنهاست.همچنان تاکید می کنم که از نرم افزار هایی نظیر Hootsuite استفاده کنید. گروه های مختلف را رسد نمایید. پست های خوب بگذارید و به جلو بروید.

یک گروه با تنها یک موضوع کاری مشخص ایجاد کنید.

سعی کنید یک گروه خوب ایجاد کنید، فقط به یک موضوع یا صنعتی خاص اشاره داشته باشد و یا به عبارتی دیگر ، از پراکندگی موضوعات بپرهیزید. در پائین، ۴ مورد برای راه اندازی گروه ارتباطی دلخواه خود بیان شده است :

۱ . دسته بندی گروه خود را انتخاب کنید و یک عنوان مرتبط با موضوع کاری خود، برای گروه انتخاب کنید. لوگو خوب یک پیش نیاز است ولی به فکر طراحی نباشید. از دوستان خود کمک بگیرید.
۲٫ به شرکت های مرتبط با کسب و کار خود گروه را معرفی کنید. بدون اینکه مزاحم کسی شوید خبر گروه خود را در گروه های وایبری و تلفن همراه نیز معرفی کنید.
۳٫ از دوستانی که در پرسش و پاسخ های گروه شما شرکت کرده اند، به هر نحوی که می شود قدردانی کنید، حتی اگر این قدردانی به یک کامنت محدود شود.
۴٫ امکانی را فراهم کنید که برخی از محصولات و یا خدمات خود را در گروه، به قیمت استثنایی به فروش برسانید.

در پاسخگویی به پرسش و پاسخ های لینکدین فعال باشید.

مهم نیست که کار و تجارت شما چیست، ولی ارتباط با کاربران و شرکت در پرسش و پاسخ ها می تواند یکی از راه های موثر در افزایش فروش شما باشد، این کار علاوه بر افزایش فروش بیشتر ، مهارت شما را در زمینه کاری خود ، نشان می دهد.سعی کنید پاسخ ها مختصر ولی مفید باشند و اطمینان داشته باشید که جواب شما درست و صحیح باشد.امکان پاسخ خصوصی را در گروه خود ایجاد کنید، این کار باعث جلب توجه می شود، ممکن است که جواب سوالی که به کاربر مورد نظر خود می دهید، محرمانه باشد.در صورتی که فکر می کنید پاسخ های شما کامل نیستند و مفهوم برای کاربر یا مشتری شما درک نمی شود، سعی کنید یک ارتباط تلفنی با آن شخص برقرار کنید. هیچ اشکالی ندارد. لازم نیست برای بازاریابی در شبکه های اجتماعی شما جامعه شناسی خوانده باشید.

تمامی این موارد کلیدهای موفقیت شما در شبکه اجتماعی لینکدین در جهت افزایش فروش بیشتر می باشد، اما یک سوال را آویزه گوش خود کنید :

چگونه می توانم ارزش گروه را افزایش دهم؟

با این طرز فکر، مطمئن باشید راهی درست را برای جذب مشتریان متعدد انتخاب کرده اید. فراموش نکنید که شبکه های اجتماعی نیازمند ممارست هستند و خلاقیت.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag