Skip links

۴ استراتژی برای پیشرفت در کسب و کار

اگر شما مدتی است که کسب و کار موفقی را اداره می کنید یا کسب و کارتان را به تازگی شروع کرده اید، همیشه استراتژی های جدیدی وجود دارند که می توانند به افرایش میزان رشد کسب و کارتان در بازار کمک کنند. اگر ۱۰٫۰۰۰ دلار یا بالای ۱۰۰ میلیون دلار درآمد سالانه دارید، شما می توانید این میزان را با توجه به ۴ استراتژی زیر دو برابر یا حتی سه برابر کنید.

۱- پیشرفت حرفه ای

مهم نیست تجارت شما در چه دسته بندی ای قرار گرفته، مهم ترین چیزی که برای شما لازم است تا برای مشتریانتان ارزش فوق العاده ای را فراهم کنید، این است که برای یادگیری و مطالعه موضوعاتی که در حوزه کاری تان مهم است تعهدی مستمرداشته باشید. اگرشما روزانه یک ساعت را برای یادگیری و تحقیق زمینه کاری تان صرف کنید، شما بلافاصله از رقبایتان متمایز خواهید شد.این ساعت ها به سرعت اضافه می شوند و قبل از این که شما بدانید، وارد گروه نخبه ها شده اید. یک جنبه مهم تحقیق این است که شما به نیازهای بازار و چیزهایی که مشتریان می گویند توجه خواهید کرد.

article_image_one_429.jpg

۲- محصولات و خدمات با کیفیت بالا

یکی از سریع ترین راه ها برای متمایز شدن از رقبا این است که محصولات با کیفیت بالا با قیمت مشابه رقبا برای مشتریانتان فراهم کنید. کیفیت بهترین چیزی است که باعث رشد کسب و کار شما می شود. برای برنامه ریزی، سارماندهی کردن زمان بگذارید و محصولات یا خدمات درجه یک ارائه دهید.

۳- ارزش مشتری

وقتی به موفقیت بلند مدت تجارت خود می اندیشید، ایجاد ارزش در زندگی مشتریانتان خیلی مهم است. اگر شما ارزش زیادی به زندگی مشتریانتان اضافه نکنید، کسب وکار شما به سرعت به حالت خنثی تبدیل می شود. حالت خنثی وقتی است که شما به راستی باور دارید که همه چیز را درست انجام می دهید و به سختی کار می کنید، ولی موفقیتی به دست نمی آورید. قبل از این که وظیفه جدیدی را انجام دهید یا محصول یا خدمت جدیدی را ارائه کنید، به طور منظم از خود بپرسید : از این محصول چه نفعی به مشتریانم می رسد؟ اگر شما نتوانید دلیل مناسبی پیدا کنید که چرا محصول یا خدمت شما با ارزش است، آن گاه باید به عقب برگردید و ایده های جدیدی را برنامه ریزی و اجرا کنید.

۴-بیش از هر چیزی خدمت رسانی کنید

وقتی می بینم که کسب و کاری به چیزی غیر از نظرات مشتریانش اهمیت زیادی می دهد، متعجب می شوم. همه ما اشتباهاتی مرتکب می شویم و بعضی از بهترین مدیران هم جزاین دسته قرار می گیرند. اگر مشتری راضی یا شاد نیست، شما باید هرچه در توان دارید انجام دهید تا او را شاد کنید.هرچیزی که می خواهند به آنها بدهید. حتی اگر مشتری شما اشتباه می کند، ابتکار عمل را به دست بگیرید و امور را به سرعت اصلاح کنید. اگر شما هر صبح که از خواب برمی خیزید به دنبال راه هایی برای خدمت رسانی بهتر به مشتریانتان باشید، کسب و کارتان ترقی می کند و میزان پیشرفتتان بیشتر می شود.

با به کار گیری این چهار استراتژی، می توانید میزان موفقیت خود را بالا ببرید، حاشیه سود را افزایش دهید و طول عمر زیادی در بازار رقابتی داشته باشید.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag