Skip links

۲ نکته درباره اینباند مارکتینگ(بازاریابی درونی)

از آنجا که کارکنان در کسب و کارهای کوچک خرج تراشی زیادی دارند، شما به عنوان کارآفرین موظف نیستید مانند فرزاندتان از آن ها مراقبت کنید تا روز به روز صورتحساب هایی که باید بپردازید سر به فلک بگذارد یا یک نیرو به نیروهای قبلی خود اضافه کنید.یک استراتژی برای افزایش مشتری، به جای این کارها می تواند یک «بازاریابی محتوایی» باشد. چیزی که از آن به کانتنت مارکتینگ یاد می شود و بخشی از کارِ اینباند مارکتینگ (بازاریابی درونی) است.

راه هایی وجود دارد تا به جای افزایش کارمندان بازاریابی یا سر و کله زدن با کارکنان قدیمی برای افزایش تعهداتشان، بتوانید از طریقش منابع مالی خود را افزایش دهید.

۱- خبرنامه ها:

ایمیل مارکتینگ راهی بزرگ برای کسب و کارهای کوچک است تا بتوانند در خط حمله مغزی مشتری ها باقی بماند. در ایران هم تبلیغات خبرنامه های اینترنتی از سر و کول صندوق های پست الکترونیکی بالا می روند اما تنها آن هایی مناسب هستند که بخواهند درست به مقصد برسند. تبلیغات عمومی میلیونی از طریق ایمیل تنها پول شما، وقت، برق سرورها و وقت نامشتریان را هدر می دهد و مقداری برای کسب و کارتان لعنت می خرد. فکر می کنید می ارزد به دشنام شنیدن؟ خبرنامه ها تنها باید برای افرادی ارسال شوند که قبلا درخواست داده باشند، و به محض قطع شدن درخواست، از ارسال آن خودداری شود.

گروه تبلیغاتی آسان وب طراحی سایت - ریپورتاژ - سئو و پشتیبانی - فوتوشاپ

۲- وبلاگ بنویسید:

شروع کردن به نوشتن وبلاگ سخت نیست. اما ادامه دادن آن نکاتی دارد که لازم است رعایت شود. مهم این است که استراتژی برای نوشتن وبلاگ برای شرکت یا کسب و کارتان داشته باشید. بازاریابی از طریق محتوا ایجاب می کند بدانید چرا باید نوشت، درباره چه باید نوشت، چگونه باید نوشت و چگونه باید این موضوع را تحلیل کرد. اگر خود دانش این موضوع را ندارید از کارشناسان اینباند مارکتینگ در این زمینه کمک بخواهید تا به شما راه و چاه را نشان دهند. به طور خلاصه می توان گفت باید درباره موضوعاتی بنویسید که مهم است در آن زمینه ها مرجعیت پیدا کنید.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag