Skip links

مفهوم برندینگ

دقیقا همانگونه که یک فرد را با یک نام خاص صدا می زنند ، برند نیز یک عنوان تجاری برای یک شرکت می باشد. و همواره آن شرکت را با این برند می شناسند.برند یک ایده ، یک تصویر و یا یک شناسنامه برای یک شرکت می تواند باشد ، مردم با استفاده از این نام ، محصولات شرکت شما را تشخیص می دهند .

برندینگ چیست؟
برندینگ تنها به رسمیت شناختن یک شرکت نیست یا یک عنوان تجاری نیست ، بلکه ایجاد شهرت و ایجاد استانداردهایی برای تجارت شرکت می باشد . همچنین برای حفظ شرکت و یا پیشی گرفتن از رقبا .

article_image_one_191.jpg

برندینگ ایجاد ارزش یا اعتماد سازی می باشد ، امروزه نام یک برند برای شرکت بسیار ارزشمند است ، در اصل برندینگ به معنای جا انداختن یک نماد می باشد.شما وقتی یک سیب گاز زده را مشاهده می کنید حتما یاد شرکت اپل خواهید افتاد ، نه یاد شرکت گوگل! . دلیل این کار این است که اپل ، سیب گاز زده ای را ارزشمند کرده است و این یعنی برندینگ…
امروزه برندینگ سهم بسیار مهمی در تجارت الکترونیک را دارد. برندینگ به شرکت ها اجازه می دهد برای کسب شهرت جهانی ، خدمات خود ، محصولا خود و کیفیت آنها را افزایش دهند.

شرکت ها امروزه برای کسب برندینگ سعی می کنند از سئو و صفحات وب استفاده کنند . یکی از رهکارهای شرکت ها برای کسب برندینگ ، هماهنگی نام دامنه سایت خود با نام برند خود می باشد ، این کار سهم مهمی برای جذب مشتریان و مخاطبان دارد.

به عبارت کلی برندینگ ایجاد یک حال و هوای خاص می باشد به عنوان مثال ، شما در هر جائی که باشید وقتی جمله ای ، تصویری و مواردی از این قبیل را با رنگ های آبی ، قرمز ، زرد ، آبی ، سبز و قرمز ملاحظه نمائید ، همواره یاد گوگل خواهید افتاد . همانطور که متوجه شدید ، گوگل نام خود را برندینگ نموده است ، , به عبارتی دیگر ترکیب این رنگ ها را به خود اختصاص داده است. و این یعنی برندینگ…

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag