Skip links

خرید آنلاین را در هر فروشگاهی تجربه نکنید

خرید آنلاین را در هر فروشگاهی تجربه نکنید

 رمز عبور خود را در اختیار افراد دیگر قرار نداده و در صورت خرید آنلاین از هر فروشگاهی خرید نکنید. در زندگی سریع شهری ممکن است هر فردی برای صرفه جویی در زمان، هزینه اقدام به خرید آنلاین، ثبت نام دانشگاهی از طریق اینترنت و … کند. در مواردی مشاهده شده است که از حساب بانکی افراد برداشتهای غیر مجازی صورت گرفته و با وجه سرقت شده مقدار بسیاری کارت شارژ تلفن همراه خریداری شده است.

 در این زمینه معاونت اجتماعی پلیس فتا ناجا به دارندگان کارت بانک‌ها توصیه‌هایی دارد: در هنگام مراجعه در فروشگاه‌ها، کافی‌نت‌ها و خریدهای اینترنتی مراقب سوء استفاده افراد فرصت طلب باشند و توجه داشته باشند رمز عبور خود را در اختیار افراد دیگر قرار نداده و در صورت خرید آنلاین از هر فروشگاهی خرید نکنند و حتماً قبل از خرید از قانونی بودن و سطح اعتبار آن اطمینان حاصل نمایند.  

پلیس فتا همچنین به مجرمین و سارقین حوزه فضای مجازی همچنین هشدار داد: با وجود کارشناس مجرب این پلیس هیچ مجرمی در این فضا احساس امنیت نخواهد کرد و در صورت مشاهده هر گونه عمل مجرمانه پلیس قاطعانه با آنان برخورد خواهد نمود.

 شهروندان در صورتی‌که با اینگونه مشکلات برخورد نمودند از طریق وب سایت www.cyberpolice.ir و ایمیل efata@epolice.ir مراتب را به پلیس فتا اطلاع دهند. طراحی وب سایت http://www.cms-iran.com. 

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag