Skip links

مفهوم رنگ ها در طراحی سایت حرفه ای

هر رنگ به معنای چیزی برای هر فرد است، گرچه این معنا بسته به تنظیمات شخصی و زمینه های فرهنگی ما در طراحی سایت متفاوت است. آنلاین با استفاده از کارت پستال شما می توانید قالب های ایمیل را بدون هیچ گونه مهارت برنامه نویسی در طراحی سایت ایجاد و ویرایش کنید شامل بیش از ۱۰۰ جزء برای کمک به ایجاد قالب های ایمیل سفارشی سریعتر از همیشه قبل از اکنون سعی کنید به صورت رایگان روانشناسی رنگ در طراحی سایت یک علم دقیق نیست و مطالعات نشان داده است که این موضوع تحت تاثیر ادراکات فردی قرار دارد. ملاحظات اجتماعی مانند جنسیت همچنین بر چگونگی درک رنگ تاثیر می گذارد. 
مطالعات بیشتر نشان داده است که این امر همیشه رنگی نیست که در طراحی سایت تأثیر می گذارد، بلکه در مورد این که کاربر مناسب رنگ مورد استفاده را به نام تجاری که از آن استفاده می کند، مناسب است. بنابراین، اگر شما در حال طراحی برای زنان هستید، بنفش یک شرط بسیار خوب است، زیرا که زنان به طور جهانی دوست دارند اما مردان را دوست ندارند به طور کلی، البته در تصویر زیر، این برای اثر خوب برای پاریس استفاده می شود. همانطور که می بینید، سرصفحه و پاورقی سیاه هستند، که نشان دهنده کلاس و ظرافت است، به طوری که شما احساس کلی را می کنید که محصول ارزان نیست.

ایجاد احساس آرامش در کاربران با استفاده از رنگ های تاثیرگذار در طراحی سایت

علاوه بر این، سفید برای متن در طراحی سایت استفاده می شود که مدرنیته و احساس آرامش را نشان می دهد، در حالی که بنفش برای لوکس، ظرافت و زنانه انتخاب شده است که همه آن ها به وضوح مناسب برای یک طراحی سایت مانند این است. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد طراحی مینیمالیستی و استفاده از فضای سفید به عنوان یک ابزار طراحی، بررسی رایگان کتاب الکترونیکی و طراحی سایت. در تصویر زیر برای مجله بهداشت زنان، پرچم بالا صورتی است اما در غیر این صورت طراحی سایت نسبتا رنگی ندارد و به جای آن تصویر و جادویی است. این انتخاب جالبی است که می تواند در برابر طراحی سایت کار کند. برای شروع، صورتی یک رنگ بسیار پر جنب و جوش است که در هنگام استفاده از یک طراحی سایت برای زنان استفاده می شود و به دندان شیرین احترام می گذارد، بنابراین پیام سایت، که در مورد همه چیز درباره سلامت زنانه است. 
می تواند از این طریق از بین رفته باشد. هنگامی که ما بیشتر به طراحی سایت وارد می شویم، رنگ هدر به طور خاص در هر صفحه استفاده می شود، اما یک بازدید سریع از قسمت در زیر باز می شود. همان طور که می بینید، این صفحه حتی بیشتر صورتی است، که می تواند اثرات مثبتی بر روی مخاطب داشته باشد. با این حال، اولین تصویری که ما شاهد آن بودیم، بر روی یک نوار لغزنده بود، و این تغییر می یابد، همان طور که در صفحه باقی می ماند. روش های فراگیری برنامه نویسی در طراحی سایت از مقالات بسیار کاربردی در وب سایت اسان وب پردازش می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

تعیین یک طرح رنگ مناسب در طراحی سایت

بعید است که شما یک طراحی سایت ایجاد کنید که فقط یک رنگ داشته باشد مگر این که شما به طور کامل تک رنگ هستید، بنابراین شما باید طرح کلی رنگ و رنگ هر فرد و همچنین نحوه کار با آن ها را بررسی کنید. همچنین تأثیر بر کاربر و نحوه رنگ ثانویه را با رنگ اولیه که شما با آن کار می کنید، در نظر بگیرید. با در نظر داشتن این موضوع، هنگام رنگ آمیزی با هم مخلوط کنید و برای کمک به این موضوع، باید سه روش اساسی برای رنگ آمیزی در طراحی سایت هدایت کنید روش سه گانه در طراحی سایت این روش اساسی و متعادل است که از رنگ و لکه های رنگی و تکمیلی در طراحی سایت استفاده می کند. با استفاده از چرخ رنگ مرحله ای، می توانید هر سه رنگ که درجه دور از یکدیگر برای پس زمینه، محتوا و ناوبری قرار دارند را انتخاب کنید. 
روش ترکیب تقسیم مکمل در طراحی سایت روش دوم کمی سخت تر است و شما ممکن است مجبور شوید آزمایش کنید تا بتوانید آن را درست کنید، اما اگر کار خوب انجام شود، می تواند بسیار موثر در طراحی سایت باشد. این مفهوم با استفاده از چهار رنگ و دو جفت متضاد نزدیک به چرخ رنگ و دو جفت مکمل در سراسر بر روی چرخ رنگ روش مشابه در طراحی سایت این روش تنها بر تکمیل رنگ ها در طراحی سایت تمرکز می کند و شما باید هنگام تصمیم گیری درباره آن چه که می خواهید طرح را به کاربر بگویید، مراقب باشید.

ضرورت انتخاب یک رنگ مناسب در طراحی سایت

همان طور که درخشندگی رنگ انتخاب شده را برجسته می کند، می تواند بیش از حد باشد زیرا رنگ ها اساسا اغراق آمیز هستند. بنابراین، با توجه به روانشناسی رنگ، مهم است که شما تمام رنگ ها را به عنوان یک کل در نظر بگیرید و این که چگونه آن ها با یکدیگر در طراحی سایت کار خواهند کرد، و نه فقط انتخاب یک و امیدوارند که در کنار دیگران مانند پس زمینه، متن و دکمه ها کار کند. نگاهی به صفحه زیر و در نظر گرفتن آن چه که به کاربر در طراحی سایت می گوید نگاه کنید. رنگ پس زمینه و پس زمینه سیاه و سفید نشان دهنده کلاس، برتری، رسمی و “شرکت” است. واضح است که در نظر گرفتن یک طراحی سایت که مربیگری را فراهم می کند، تعالی چیزی است که می خواهید منتقل کنید. رسمیت نشان می دهد که آن را به یادگیری مرتبط است در حالی که “شرکت های بزرگ” نشان می دهد که کاربران ممکن است در حال یادگیری به عنوان یک سرگرمی کد، بلکه به عنوان چیزی که آن ها را در پیشبرد حرفه خود را رنگ دکمه این طراحی سایت می باشد. 
از دکمه های قرمز برای دکمه های استفاده می کند که به وضوح در مقابل پس زمینه سیاه قرار دارند تا تشویق های ثبت نام را تشخیص دهند. سیاه با استفاده از یک نوار سفید برای دکمه های مهم کمتر در طراحی سایت مورد استفاده قرار می گیرد. متن رنگ برای متن، سفید فراهم می کند که کنتراست همه مهم است، در حالی که هنوز هم مطابق با طرح رنگ آیکون های سفید شده و دکمه های روح سفید در سمت راست در طراحی سایت قرار می گیرند تا کاربران را تشویق کنند تا در صورت لزوم اطلاعات بیشتری را برای آن ها پیمایش کنند. به طور کلی، طراحی سایت بسیار خوب کار می کند و ما همه می دانیم که سیاه و سفید با یکدیگر هماهنگ می شوند.

مسائل مهم مربوط به رنگ ها و تاثیری که در طراحی سایت دارند

بنابراین قهوه ای برای کار می کند زیرا این شرکتی است که می خواهد پیام قوی را که می توان بر آن تکیه کرد، بیان کند. با این حال، به عنوان یک کیت ورزشی، آن را به عنوان بدترین در فوتبال فوتبال به لطف نوار نشان داده شده در تصویر، که متعلق به تیم کالج وایومینگ بود، توصیف شده است. بخش جالب این است که قهوه نیز تصور می شود که سخت گیر بودن را در طراحی سایت ترویج می کند، بنابراین شما فکر می کنید که به همین دلیل وقتی که با چنین ورزش پرخاشگری کار می کند، کار می کند، اما در این مورد چنین نیست، شاید به این دلیل که مردان معمولا دوست ندارند رنگ قهوه ای. هنگامی که به زنان می آید، رنگ نارنجی به نظر می رسد که حداقل مورد علاقه است، بنابراین اگر شما در حال طراحی سایت برای یک پایه کاربر زنانه هستید، این را در نظر داشته باشید. البته، به یاد داشته باشید که این ها فقط دستورالعمل هستند آن ها همیشه در بستر بستگی دارند و بسیار مهم است که تمام رنگ هایتان یکدیگر را در طراحی سایت هماهنگ کنند و هماهنگی ایجاد کنند. 
ابزارهایی که به شما کمک می کنند رنگ های مناسب را انتخاب کنید البته می توانید از پالت های رنگی آماده در طراحی سایت استفاده کنید تا به شما در انتخاب خود کمک کند. هنگامی که به طراحی سایت UI می آید، لازم نیست که چرخ رنگ را مجددا بسازید. در این صورت، طراحی سایت احساس می کند درجه یک و نسبتا رسمی است. قرمز بودن، اگر بیش از حد استفاده شود، می تواند از پیام عمومی معنی داشته باشد، بنابراین در عوض به شدت مورد استفاده قرار می گیرد تا به آن بپردازد و مشخص شود که اقدام مورد نظر برای ثبت نام در سرویس است.

استفاده از رنگ های طبیعی در طراحی سایت

رنگ برای اجتناب از براون عموما در طراحی سایت ظاهر طبیعت را می بیند و رنگی است که اغلب مردان دوست ندارند، اما در بعضی از زمینه ها کار می کند، زیرا اعتماد به نفس را نشان می دهد. ارائه کننده مورد اعتماد برای تمام کاربران است. پالتون جمع کننده رنگ ساده برای مبتدیان تخت برای ایجاد طرح های مسطح رنگارنگ در طراحی سایت مجموعه ای از تم ها را در طراحی سایت ارائه می دهد و اعداد را فراهم می کند. بررسی رنگ های من، برای بررسی ترکیب رنگ پیش زمینه و پس زمینه و آن است که کنتراست مناسب برای استفاده توسط افرادی که با. رنگ به شما اجازه می دهد یک رنگ را با حرکت دادن ماوس خود در سراسر صفحه، تنظیم اشباع و سپس دریافت کد را در طراحی سایت انتخاب کنید. یادگیری به عنوان مثال هزاران طراحی سایت وجود دارد که از رنگ برای اثر عالی استفاده می کنند و مقدار زیادی از آن ها نیستند. تصویر زیر، با این حال، برنده جایزه روز تمایز برای رنگ و آسان برای دیدن چرا است.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag