Skip links

تصورات غلط در سئو طراحی سایت

یکی از ارکان اصلی پیشرفت و موفقیت طراحی سایت سئو قوی می باشد. اما از آن جایی که افراد غیر حرفه ای و غیر متخصص در این زمینه راه پیدا کرده اند با ارائه نظرات و پیشنهادات غلط باعث شکل گیری باور های نا درستی دراین حرفه شده اند و با ارائه نتیجه ی نامناسب به مدیران طراحی سایت و ایجاد نارضایتی سبب شده اند تا برخی از افراد تصور کنند سئو یک افسانه است و واقعی نیست و ثمره ای برای طراحی سایت ندارد. 
از دیگر عواملی که باعث ایجاد باور های اشتباه در خصوص سئو شده است تغییر متداول الگوریتم های گوگل برای سئو طراحی سایت می باشد. موتور های جستجوگر همواره در حال تغییر المان های سئو طراحی سایت هستند. بهترین شرکت طراحی سایت در شهر تهران شرکت نونگار پردازش می باشد که با سابقه ی بالایی که در حوزه ی طراحی سایت دارد روزانه تعداد بسیار زیادی از مشتری ها و متقاضیان را به خود جذب می کند.

دروغ ها و باور های غلطی که در ارتباط با سئو طراحی سایت می شنوید:

• کسب رتبه بالا به طور یک شبه 
به یاد داشته باشید اگر فردی به عنوان سئو کار با وعده ی کسب رنکینک بالا به صورت شبه به سراغ شما آمد او یک فرد فریب کار است چرا که سئو طراحی سایت و رسیدن به رتبه های برتر موتورهای جستجو مستلزم فعالیت های مداوم و تبلیغات با رعایت قوانین گوگل می باشد و نمودار افزایش ترافیک طراحی سایت می بایست پله پله بالا برود از فردی ترافیک طراحی سایت شما کی شبه بالا برد مطمئن باشید که تمام بازدیدکنندگان فیک هستند و سودی برای شما ندارد و البته که یک شبه طراحی سایت شما رتبه خود را از دست می دهد. 
• فقط رتبه اول اهمیت دارد
بدیهی است که هر مدیر طراحی سایت تمایل به کسب رتبه برتر در موتور های جستجو دارد اما تنها رسیدن به رنک اول نشانه موفقیت طراحی سایت نیست. درست است که رتبه بهتر با بازدید کننده بیشتر ارتباط دارد اما این نظریه همیشه صدق نمی کند و نباید فراموش کنید که شما به دنبال بازدید کننده واقعی و کسب درآمد از طراحی سایت خود هستید. 
• ارائه لینک بیشتر از محتوای مناسب برای طراحی سایت بهتر است 
این موضوع نیز یکی از باور های غلط است که سئو کار های غیر متخصص آن را رواج دادده اند. هنگامی که کاربر محتوای شما را مطالعه می کند اگر متوجه بی محتوا بوددن طراحی سایت شما شود هرگز به بک لینک ها مراجعه نمی کند اما با تولید محتوای قوی و مناسب و مرتبط کاربران به طراحی سایت خود جذب می کنید. 
• تنها یک بار سئو برای طراحی سایت کافی است
هر جا که این جمله را شنیدید مطمئن باشد که با فردی غیر حرفه ای روبه رو هستید. سئو یک پروزه و فرآیند مداوم مستمر است. 
• تخصص در حرفه سئو طراحی سایت نیاز نیست 
برخی افراد غیر متخصص سعی در ایجاد این باور دارند که تمامی افراد که از تکنولوژی و اینترنت و کامپیوتر سر در می آورند توانایی و مجوز سئو سایت را دارند اما بدانید سئو یک فرآیند تکنیکال است و اگر نتیجه مثبت میخواهید باید افراد حرفه ای کمک بگیرید.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag