Skip links

ثبت وب سایت در گوگل

اگر دامنه خود را به تازگی ثبت نموده اید و یا طراحی سایت شما اکنون انجام شده است ، سایت خود را در موتور جستجوی گوگل ثبت کنید. برای ثبت وب سایت در گوگل به آدرسhttps://www.google.com/webmasters/tools/submit-urlمراجعه نمایید. برای ورود به این آدرس باید یک اکانت گوگل داشته باشید. پس از ورود به حساب کاربری خود با تصویر زیر مواجه خواهید شد. آدرس سایت حود را در بخش URL وارد کنید .سپس کد امنیتی را درج کنید و  Submit Request را  کلیک نمایید. بدین ترتیب سایت شما در گوگل ثبت می شود.

 

ثبت وب سایت در گوگل

تنها راه حل برای نمایش سایت در گوگل انجام این کار نمی باشد ولی این کار سرعت ایندکس شدن در گوگل را بیشتر می کند. پس از انجام این کار در صورت ایندکس نشدن در گوگل، حتما با متخصص بهینه سازی سایت مشاوره نمایید. ممکن است مشکلی در طراحی سایت و یا هاستینگ شما باشد که مانع از ایندکس شدن در موتور جستجوی گوگل می شود . 
ثبت وب سایت در گوگل فقط جهت معرفی به گوگل می باشد و تکرار آن تاثیری در ارتقا رتبه بندی  در موتور جستجوی گوگل نخواهد داشت. در صورتی که تمایل دارید در نتایج بالای گوگل باشید با طراحی سایت پارسیان مهر تماس حاصل فرمایید. جهت قرار گرفتن در رتبه های بالای گوگل ، کارهای زیادی روی وب سایت باید انجام شود.مشاورین ما آماده پاسخگویی به سولات شما در خصوص بهینه سازی سایت می باشند.
جهت بالا بردن رتبه سایت به شما پیشنهاد می کنم در سایت خود محتوای مفید در زمینه کاری خود ایجاد کنید که جذابیت لازم را برای کاربران و مشتریان زمینه شغلی شما داشته باشد. این مقاله ها را در انجمن ها و تالارهای گفتگو به اشتراک بگذارید تا سایر کاربران در اینترنت و همچنین گوگل از سایت مفید شما مطلع شوند.
قرار دادن یک لینک در سایتی دیگر باعث ایندکس شدن سریعتر سایت در گوگل خواهد شد.

 

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag