Skip links

۹ راهکار برای بیشتر دیده شدن در گوگل

آیا تا به حال برای اینکه وب سایت کسب و کار کوچک شما در گوگل دارای رنک و رتبه بندی خوبی شود مشکل داشته اید؟ حتی نمی دانید از کجا شروع کنید؟ این مطلب با ارائه راهکارهای ساده به شما در این زمینه کمک می کند، اجرای این راهکارها برای استارتاپ های زیادی میلیون ها بازدید کننده در مدت زمان کمتر از یک سال به دنبال داشته است.

اگر شما یک استارتاپ محلی و کوچک هستید بدانید که برخی از این راهکارها فقط ویژه وب سایت شماست .

۱- اضافه کردن بررسی مشتری و رأی به هر یک از محصولاتی که به فروش می رسانید.

این اتفاق در سطوح مختلف به نفع شماست: بررسی محصولات توسط مشتری شما برای کاربران جدید شما تجربه بسیار بزرگیست و البته این دیدگاه ها از نوع محتواهایی هستند که گوگل به دیدن آنها علاقه دارد و به عنوان پاداش رتبه بالاتری برای شما در نظر می گیرد. از روش هایی که می توانید مشتریان خود را تشویق به نوشتن دیدگاه شان کنید استفاده نمایید.

article_image_one_527.jpg

۲- برای هر محصول از انواع تصاویر و یا ویدیوها استفاده نمایید .

تصاویر مربوط به هر محصول عامل فوق العاده مهم دیگری است که هم برای کاربر ایجاد جذابیت می کنند و هم برای رنک گوگل سایت شما. مطمئن شوید که برای هر تصویر از کلمات کلیدی توصیفی و تگ ها مرتبط استفاده می کنید. کلمات کلیدی باعث ایجاد رنک برای محتوا سایت می گردد و همچنین تصاویر وب سایت در رتبه بندی گوگل شانس بیشتری برای دیده شدن در جستجوها دارند .

۳- لینک های عمیق ایجاد کنید

ایجاد لینک های اثر بخش برای یک سایت تجارت الکترونیک چالش بزرگی است. در صورت امکان، به جای اینکه فقط در صفحه اصلی و صفحات سطح بالا لینک ایجاد کنید، در صفحات محصولات خاص خود لینک ایجاد نمایید.

۴- از زبان توصیفی برای لیست محصول خود استفاده کنید.

به عنوان یک کسب و کار تجارت الکترونیک، بخش عمده ای از “محتوا” در سایت لیست محصول و توصیف آنها خواهد بود. زمان بگذارید تا مطمئن شوید برای هر یک ازاین محصولات دارای توضیحات کامل است و همین طور شامل انواع کلمات کلیدی مربوط به محصول می باشد، ویژگی های و مزایای محصول خود را با در نظر گفتن یک داستان بیان نمایید تا جذاب تر و قانع کننده تر باشد.

۵- به امنیت سایت تجارت الکترونیک خود توجه کنید.

امنیت سایت برای گوگل و کاربران شما مهم است. با رمز گذاری سایت تجارت الکترونیک خود (HTTPS) این پیغام را به گوگل و کاربران خود می دهید که سایت شما قابل اعتماد و امن است.

۶- ازکلمات کلیدی که به مکان های خاص اشاره می کند استفاده نمایید.

یک فروشگاه ابزار آلات بیشتر از هر چیز نیاز به مشتریان شهر و منطقه خود دارد. به یاد داشته باشید نام شهرستان، اختصارات خاص ، نام منطقه و کد پستی و … به شما در این زمینه کمک می کند.

۷- صفحه (Google My Business) را برای کسب و کار خود تکمیل نمایید.

اضافه کردن مکان، ساعت، شماره تلفن و تصاویر را انجام دهید و مطمئن شوید که اطلاعات شما را در نقشه های گوگل، جستجو گوگل و Google+ نمایش داده می شود.

۸- نام، آدرس، شماره تلفن (NAP) کسب و کار خود را در همه صفحات آنلاین وارد کنید.

این موضوع شامل وب سایت (پایین صفحه وب خود را چک کنید)، پروفایل رسانه های اجتماعی، لیست گوگل، سایت های مرجع دیگر و غیره می باشد .

۹- اگر کسب و کارتان محلی است آن را محلی، محلی، محلی نگه دارید.

به کسب و کار محلی خود بهترین شانس رتبه بندی برای نمایش جستجوی محلی در گوگل را بدهید، بیشترین تمرکز خود را در جستجوگرها بر روی محلی نگه داشتن همه چیز در سایت خود داشته باشید. این شامل لینک هایی از دیگر سایت های محلی هم هست ، و در صورت امکان دریافت بررسی از سایت های بررسی محلی را در نظر بگیرید .

اجرای این راهکارها به شما بیشترین شانس را برای بهبود رتبه در گوگل می دهد. با این حال بسیاری از این استراتژی ها به طور طبیعی باعث ایجاد تجربه کاربری بهتر برای بازدید کنندگان سایت شما می شود. اگر در این موضوع شک دارید روی ارائه هرچه بهتر محصولات ، مطالب و محتواهای مرتبط برای ورود به بازار هدف تمرکز کنید. این راهکار به تنهایی راهی طولانی تا ایجاد رنک برای وب سایت شما خواهد بود.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag