Skip links

بهترین روش بازاریابی در موفقیت استارت آپ

بازاریابی درونگرا یکی از بهترین روشها برای جذب مشتری ایده آل به استارت آپ شماست.اگر شما این روش از بازاریابی را اصولی ایجاد کنید ، نیازی نیست که شما مشتریان را پیدا کنید. مشتریان شما را پیدا میکنند.عموما استارت آپ ها نمیتوانند ماهیانه ۱۰ میلیون تومان هزینه تبلیغات کنند(که اگر این پول را داشته باشند استارت آپ نیستند. درسته؟)

در بسیاری از استارت آپ ها، بعد از ساخت محصول عالی و با کیفیت ،اعضای گروه به یک دیوار محکم برخورد میکنند حالا چی“؟
حالا چجوری محصول خود را بازاریابی کنیم؟حالا چجوری مشتری خوب و وفادار پیدا کنم؟ یکی از مسایل جالب بازاریابی درونگرا این است که شما به مشتریانتان اطلاعات مفید و کافی میدهید تا آنها با اطمینان و اطلاعات درست و کامل محصولات شما را خریداری کنند. اگر محصولات شما کیفیت قابل قبولی داشته باشند ، این مشتری ، مشتری وفا دار شما خواهد بود و شما نیازی ندارید تا از کلک های تبلیغاتی برای جذب مشتری استفاده کنید!

در زیر چند راه حل برای شما آمده است تا بهترین استفاده را از بازاریابی درونگرا بکنید:

article_image_one_133.jpg
  • یک وبسایت واکنشگرا ایجاد کنید :

مشکلی را که حل می کنید، مشخص کنید ، و راه حل خود را شرح دهید .این موضوع ساده باعث میشود شخصی که دنبال راه حل این مشکل میگردد به وبسایت شما کشیده شود ، وقت کافی را دروبسایت شما بگذراند و راه حل را بیابد . اگر شما راه حل مشکل را شرح دهید ، ترافیک وبسایت شما به صورت طبیعی بالا میرود.

  • آموزش بدهید و آگاه کنید :

در زمینه فعالیت خود شروع به نوشتن مقالات متفاوت و مفید بکنید.با حضور پرکار خود در فضای مجازی و ایجاد مطالب مفید برای کسانی که دنبال این مطالب میگردند ، شما آنها را بیش از پیش به سمت خود میکشید و آنها را به مطالب خود علاقه مند میکنید. در نهایت آنها به شما و محصولات/خدماتی که ارایه میکنید اطمینان میکنند .چون شما یک رابطه عمیق با مشتریان خود ایجاد کرده اید.

  • یک قیف فروش ایجاد کنید :

بسیاری از مشتریان در ابتدای ورود به وبسایت شما ، شاید خریدار محصولات/خدمات شما نباشند.آنها را درقیف فروش خود قرار دهید تا به مشتری وفادار شما تبدیل شوند.راههای زیادی برای این روش وجود دارد ، ازجمله خبرنامه ، آموزش های اینترنتی، مشاوره رایگان و … . مشتریان شما بعد از کسب اطلاعات کافی به مشتریان وفادار شما تبدیل میشوند

  • پادکست ایجاد کنید :

فایل صوتی راحت تر گوش داده میشود ، و مشتریان شما آنها را همراه خود به همه جا میبرند ، اگر مطالب شما جالب باشند دوستان مشتریان شما این پادکست ها را گرفته و آنها هم به مشتریان شما تبدیل میشوند.

بازاریابی درونگرا بهترین روش بازاریابی برای استارت آپ ها میباشد. به این دلیل که مدل کسب و کار آنها مشخص نیست و همچنین امکان هزینه های تبلیغاتی ، عموما آنها را از پا در می آورد.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag