Skip links

روش های فراگیری برنامه نویسی در طراحی سایت

یادگیری برنامه نویسی مانند هر علم دیگری در طراحی سایت نیازمند دقت و پشتکارو زمان گذاشتن است و نیازمند به آموختن راه کارهای اساسی در طراحی سایت است. که رعایت این موارد سرعت در یادگیری را افزایش می دهد.

توجه کردن به نمونه کدهای طراحی سایت

با توجه به این که نرم افزار کامپیوتر از یک سری کد تشکیل شده و با قرار گیری این کدها در کنار هم عملکرد برنامه شکل می گیرد. نوشتن این کدها کاربرنامه نویس طراحی سایت است. برای یاد گیری این روند با تمام کدهای طراحی سایت آشنایی کامل داشته باشید وبا نحوه عملکرد آن کد آشنا شوید و برنامه بدست آمده از آن کد چه کارایی دارد. ممکن است این کار در ابتدا کمی ناامید کننده باشد به دلیل اینکه ممکن است حدس بزنید این کار در ابتدا اشتباه است و به موضوع اصلی نزدیک نیست. ولی به هر حال با تمرین و انجام مدام آن می توانید عملکرد برنامه را تشخیص بدهید و کدهارا با تغییر ساده به یک برنامه کاربردی طراحی سایت تبدیل کنید برسی ویادگیری کدها در این زمینه کمک شایانی به شماخواهد کرد.

اجرایی کردن نمونه کدهای طراحی سایت

موقع برسی کدهای طراحی سایت حتما آن کد را اجرا کنید و برای اجرای کدها کافی است کامپلرهای مربوط به زبانی که آن کد با آن نوشته شده را بدانید . تا از این طریق برنامه نوشته شده را مشاهده کنید ونکته مهم اینکه از کپی پیس کردن کدها داخل کامپایلرها خوداری کنید و سعی کنید کدهای طراحی سایت خودتان را تایپ کنید. اولین فایده ای که دارد آشنایی شما با نحوه نگارش آن کد و باعث آشنایی شما با دستورات زبان آن کد می شود. به عنوان مثال شما متوجه این موضوع خواهید شد که در پایان هر خط دستور حتما را تایپ کنید همین موضوع ساده مانع از ارور برنامه طراحی سایت شما خواهد شد.

شخصا شروع به کد نویسی طراحی سایت کنید

با آموختن یک دستور ومطالعه هنگام کد نویسی طراحی سایت به کار گیری آن در برنامه شخصی نیاز نیست شما از کدهای جدید و ایده های جدید در کد نویسی استفاده کنید و هنگام اجرای آن سعی کنید بدون نگاه کردن به کتاب این کار را انجام بدهید و یا یک پروژه مانند یک بازی فکری را انجام دهید هم تمرین برای خودتان محسوب می شود و هم بعدا از آن در بخش پروژه طراحی سایت استفاده خواهید کرد.

استفاده کردن از دیباگر در طراحی سایت

دیباگرهای طراحی سایت به شما کمک میکنند که ارورها را بدون صرف وقت زیاد تشخیص داده و آنها را برطرف کنید پس استفاده از این ابزار که این امکان را به شما می دهد که تغیرات متغیرها رادر خلال برنامه مشاهده کنید. پس برای یادگیری آنها وقت بگذارید تا پیدا کردن مشکلات از شما وقت نگیرد.

برای طراحی سایت منابع بیشتری را انتخاب کنید

همانطور که می دانید اینترنت و طراحی سایت سرشار از منابع و اطلاعات در مورد برنامه نویسی و کد نویسی است و بیان مطالب هم به روش تصویری ممکن است و هم به صورت نوشتاری و باز اگر به نتیجه ممکنه دست پیدا نکردید بهترین روش ،پیدا کردن یک متخصص در زمینه کد نویسی طراحی سایت است. بهر حال سعی کنید یاد بگیرید و یاد بدهید که هیچ چیز لذت بخش تر از یادگیری نیست در یادگیری مشتاق باشید. تصورات غلط در سئو طراحی سایت از مقالات کاربردی وب سایت نونگار پردازش می باشد که مطالعه ی آن را به کاربران عزیز پیشنهاد می کنیم.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag