Skip links

استفاده راحت از سایت چقدر درطراحی وب سایت مهم است

زمانی که وارد بحث طراحی سایت می شویم به طور قطع گزینه های بسیاری وجود دارد. بعضی از این گزینه ها مهتر از سایرین هستند و در واقع مهترین گزینه، قابلیت استفاده از سایت است هرچه استفاده از سایت راحتر باشد کاربرهای بیشتری از سایت شما دیدن می کنند.

ما قصد داریم در این مقاله به بررسی اجمالی موضوعاتی که به این قضیه کمک می کنند بپردازیم.

چیدمان وب سایت

چیدمان سایت باید ساده باشد تا کاربر به راحتی خواسته هایش را در سایت دنبال کرده و به تمام ابزار ها و اطلاعات دسترسی راحت و بدون دردسر داشته باشد.

راهنمایی در سایت

وب سایتتان را طوری طراحی کنید که به راحتی به تمام قسمت های آن دسترسی وجود داشته باشد. اطلاعات مفیدتان را زیر لایه های داخلی سایت مدفون نکنید تا دسترسی راحت به آنها مقدور باشد.

محتوای وب سایت

شما باید مطمئن شوید که اطلاعاتتان مفید، موثر و تعامل برانگیز است اگر کاربران علاقه ای به خواندن مطالب شما نشان ندهند این به این معناست که آنها از شما مطالب جالبتر و مفید تری می خواهند .مطالبی کوتاه، ساده و دارای نکات موثر.

شمای کلی در طراحی سایت

ازیک گرافیک سنگین و شلوغ اجتناب کنید، لوگوها، عکس ها و قسمت های اضافه را که باعث به هم ریختگی سایت شما می شود را حذف کنید.

زمانی که یک وب سایت می سازید نکات بسیاری هست که باید به آن توجه شود. اگر شما خواستار وب سایتی موفق در زمینه توسعه تجارت خود از طریق اینترنت هستید، باید وب سایتی طراحی کنید که جذاب، تعامل برانگیز و کاربر پسند باشد.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag