پرش لینک ها

بازاریابی محتوا

با توجه به تحقیقات گسترده ایی که صورت گرفته ، نزدیک به ۴۰۰ شرکت بازاریابی حرفه ای راه خود را از سمت بازاریابی هایی مثل b2b و دیگر نوع بازاریابی موجود ، به سمت بازاریابی محتوا کج کرده اند ، در حال حاضر استخدام بازاریابان محتوا در این شرکت ها ، بازاری داغ را به راه انداخته است ، این موضوع ، دلیلی محکم برای پر اهمیت بودن محتوا می باشد .

زمانی که صحبت از بازاریابی اینترنتی در بین محافل می شود ، بازاریابی محتوا جایگاهی ویژه ای کسب کرده است ، حتی جایگاهی فراتر از بازاریابی با موتورهای جستجو . امروزه مهمترین روش بازاریابی الکترونیکی، بازاریابی محتوا نام گرفته است.

اما آیا واقعا می دانید بازاریابی محتوا به چه معناست؟

به درج محتوای تازه ، منحصر به فرد و بروز ، و منتشر کردن آن در وبلاگ ها و وب سایت ها ، بازاریابی اینترنتی می گویند ، البته درج محتوای منحصر به فرد هم میتواند آسان باشد و هم سخت ، ولی بستگی به دانش و تجربه شما دارد که بتوانید مشتریان خود را با استفاده از مطالب منحصر به فرد ، جذب نمائید! .

article_image_one_160.jpg

هم اکنون ۸۲ درصد شرکت های حرفه ای بازار یابی اینترنتی در حال استخدام ، بازاریابان محتوا می باشند . امروزه بازاریابی محتوا در صدر جدول بازاریابی و به ترتیب بازاریابی موتورهای جستجو ، روابط عمومی و پیام های بازرگانی در صدا و سیما در رتبه های بعدی قرار دارند. این را هم فراموش نکنید که امروزه شرکت های بازاریابی ، یک سوم ، بدوجه مالی خود را به بازاریابی محتوا اختصاص داده اند.

بازاریابی محتوا از چندین وجه بسیار حائز اهمیت می باشند:

  • باعث افزایش فروش بیشتر می شوند
  • نام تجاری شما ، شهرت زیادی را کسب خواهد کرد
  • و باعث بهبود در نتایج موتورهای جستجو و بنابراین افزایش ترافیک سایت می شود.

نتیجه گیری :
بازاریابی محتوا امروزه سهم بسیار مهمی در رقابت بین بازاریابان کسب کرده است ، همچنین نشر محتوای منحصر به فرد و اشتراک گذاری آن برای همگان باعث شهرت عنوان تجاری شما می شود.

ارسال دیدگاه

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag