Skip links

طراحی وب سایت عکاسی

حضور چشمگیر تمامی کسب و کارها در فضای مجازی یک امر ضروری به حساب می آید ، هنرمندان و عکاسان زیادی هستند که می خواهند با طراحی سایت عکاسی از رقیبان خود عقب نمانند و بتوانند مشتریان زیادی را به سمت خود بکشانند ، نه تنها می توانند با داشتن یک سایت حرفه ای به کسب درآمد بپردازند بلکه به معرفی آثار و خدمات متنوع شان در دنیای اینترنت مشغول گردند. همانطور که خدمتتان عرض کرده ایم آهنگسازان ، موسیقیدان ها ، مجسمه سازان ، نقاشان ، عکاسان جزو هنرمندانی هستند امکان داشتن یک وب سایت برای آنها فراهم است و طراحی وب سایت نیز همانند تمامی مشاغل دیگر به یادگیری و تخصص نیاز دارد. پس شاخصه ها و فاکتورهای مختلف در طراحی سایت آتلیه و عکاسی صنعتی از اهمیت بالا برخوردارند و با شناخت آنها می توانید بهتر تصمیم بگیرید که چه نوع وب سایتی را طراحی نمایید.

وب سایت عکاسی
طراحی وب سایت عکاسی

ضرورت طراحی سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی برای هنرمندان و افرادی که به شغل عکسبرداری و تصویربرداری مشغول هستند از اهمیت زیادی برخوردار است ، شما به عنوان عکاس می توانید انواع عکس ها و نمونه کارها را در سایت به دید عموم افراد قرار دهید و سریعتر خودتان را مشهور سازید و از این راه نیز به درآمد بالایی برسید. ارائه خدمات و توانایی های متنوع باعث می شود تا مردم پیگیر شما باشند و بخواهند از کارهای شما دیدن کنند و حتی با شما برای قرار کاری تماس بگیرند. طراحی وب سایت هنری حتی این قابلیت را برای افراد هنرمند جامعه به وجود می آورد تا خودشان را در سطح بین المللی مطرح سازند و اصلا طراحی یک چنین وب سایتی را با طراحی سایت شخصی مقایسه نکنید و هرکدام ویژگی ها و نیازمندی های خاص خودشان را طلب می کنند.

وب سایت عکاسی
طراحی وب سایت عکاسی

چرا ساخت سایت عکاسی از اهمیت بالایی برخوردار است ؟

یکی از مشاغل قدیمی ولی حرفه ای که از گذشته تا به امروز در حال نو شدن می باشد ، هنر عکاسی است. عکاسی یکی از شغل های جدید جامعه محسوب می گردد که از گذشته تا به امروز دچار تغییرات فراوانی نیز شده است و با پیدایش دوربین های قدرتمند و تجهیزات فوق العاده همراه آنها همانند پایه دوربین ، هلی شات ها و کواد کوپتر ، لنزهای حرفه ای و … باعث شده تا عکسبرداری و تصویربرداری ها بسیار حرفه ای تر شوند. اگر بگوییم هر فردی حداقل چند بار در زندگی حتی برای گرفتن یک عکس پرسنلی یا تصاویر مدرسه و سربازی به عکاسخانه ها یا آتلیه ها مراجعه نکرده است از واقعیت به دور است. عکسبرداری با موضوعات مختلفی و به منظور کارهای مختلف انجام خواهد گرفت برای مثال ممکن است عکس پرسنلی یک مدرسه یا دانشگاه تا عکس های کارخانجات و محصولات تجاری و صنعتی و تصاویر طبیعت ، عکس های مجالس عروسی و عزاداری و … باشد که با توجه به نیازهای مردم انجام میگیرد. بنابراین هر فردی در زندگی نیاز به ثبت عکس و تصویر خواهد داشت. داشتن یک وب سایت حرفه ای و پرامکانات برای یک عکاس یک امر ضروری محسوب می شود تا به ارائه خدمات مختلف پبردازد و نمونه کارهای خود را در آن قرار دهد تا هرکس که به کارهایش علاقه پیدا کرد بتواند از طریق فرم تماس با ما یا شماره تلفن با او در ارتباط باشد. ساخت سایت عکس می تواند در معرفی یک عکاس به مردم کمک زیادی بکند.

وب سایت عکاسی
طراحی وب سایت عکاسی

طراحی یک وب سایت عکس می تواند برای موارد مختلفی نظیر تصاویر خانوادگی ، عکس عروسی ها و مراسمات و مجالس ، عکس طبیعت و منظره ها ، عکس های پرسنلی و … اجرا و پیاده سازی گردد.

مزیت های طراحی وبسایت استودیوهای عکاسی و تصویربرداری

اگر شما صاحب یک آتلیه عکاسی حرفه ای هستید ، بخواهید خدمات خود را بدون محدودیت به دیگران عرضه کنید و مشتری های جدیدتری را داشته باشید باید به فکر طراحی یک سایت باشید ، تبلیغات در سطح شهر اگرچه موثر می باشد ولی دوره ای خواهد بود ولی شما با داشتن یک سایت قدرتمند می توانید همیشه در چشم کاربرانتان قرار بگیرید باید خدمات و نمونه کارهای تان را به دید آنها بگذارید. مدیران آتلیه های عکاسی می توانند از خدمات متنوعی نظیر رتوش تصاویر ، عملیات فیلمبرداری ، میکس و مونتاژ و ظهور و چاپ عکس و … در وب سایت های خود بهره ببرند. استودیوهای عکاسی می توانند از فعالیت های خود نظیر ساخت کلیپ های عروسی ، کلیپ های موسیقی ، جشن تولد ، کلیپ های تبلیغاتی ، فیلمبرداری از مجالس و برنامه های مختلف ، کلیپ مهدکودک ها و مدارس و … در وب سایت شان قرار دهند.

وب سایت عکاسی
طراحی وب سایت عکاسی

بهینه سازی سایت های عکاسی نیز بسیار باید اصولی انجام گیرد و علاوه بر سئو تصاویر و محتواهای گرافیکی باید بر روی مقالات و خدمات سایت نیز بسیار تمرکز نمایید. اگر سئو و بهینه سازی سایت به صورت اصولی انجام گیرد می تواند شما را در حیطه کاری تان به موفقیت برساند و موتورهای جستجوگر شما را به عنوان یک مرجع معتبر بشناسند و کاربران زیادی را روانه وب سایت تان کنند. آمار بازدید و ترافیک سایت از اهمیت زیادی برخوردار است که تیم نیکداد می تواند به صورت اصولی سئو سایت های عکاسی را انجام دهد.

وب سایت عکاسی
طراحی وب سایت عکاسی

قابلیت ها و بخش های مختلف در طراحی سایت آتلیه های عکاسی

در طراحی سایت عکاسی و وب سایت های آتلیه عکس امکانات و بخش های مختلفی باید ایجاد گردند تا کاربران بتوانند به صورت کاربرپسند از هر قسمتی که بخواهند بازدید کنند و از قابلیت های سایتتان بهره مند گردند.

 • ساخت بخش درباره ما

در صفحه درباره ما رزومه کاری عکاسان ، شروع فعالیت و افتخارات و شروع فعالیت قرار خواهند گرفت. تکنیک ها و روش های عکاسی و حوزه کاری تان را می توانید در این بخش شرح دهید.

 • طراحی صفحه اخبار

جدیدترین خبرهای مربوط به عکاسی ، نمایشگاه های عکس در این صفحه قرار داده می شود.

 • طراحی بخش تماس با ما

کاربران برای ارتباط بیشتر با صاحب آتلیه ( در وب سایت ) یا عکاسی می توانند به این صفحه مراجعه نمایند و اطلاعاتی نظیر آدرس محل کار ، شماره تماس ها ، ایمیل ها ، نقشه گوگلی محل کار ، فرم تماس با ما قرار گیرد.

 • ایجاد صفحه نمونه کارها

نمونه کارهای عکاسی شما در این قسمت به همراه تصاویر با کیفیت قرار خواهند گرفت شما حتی این قابلیت را دارید که برای هر نمونه کار توضیحات و کپشن بنویسید تا از لحاظ سئو نیز در گوگل بهتر دیده شوید. نمونه کارهایی نظیر عکاسی محصولات ، عکاسی مد و پوشاک ، عکاسی جواهرات ، عکاسی سمینارها، عکاسی نمایشگاهی ، عکاسی مواد غذایی ، عکاسی صنعتی هوایی ، عکاسی محیط و … قرار گیرد.

 • طراحی صفحه خدمات ما

تمامی فعالیت ها و خدماتی که در شاخه عکاسی انجام می دهید نظیر فیلمبرداری از مجالس ، عکاسی پرتره ، تصویربرداری صنعتی و … به همراه ویژگی ها و تکنولوژی های مختلف در این قسمت قرار می گیرد تا کاربران را با فعالیت های خودتان بیشتر آشنا سازید.

 • طراحی بخش مقالات

جدیدترین مقالات تکنولوژی عکاسی و مطالب مرتبط با عکسبرداری در این قسمت گذاشته می شود و قطعا برای عکاسان و افرادی که به این رشته جذاب علاقه مند هستند بسیار مفید خواهد بود ، مقاله های عکاسی در دنیای اینترنت بسیار کم است اگر شما بتوانید از کتاب ها و منابع خارجی مقالات نو و دسته اول تهیه کنید و در این بخش سایت قرار دهید سریعتر به نتیجه می رسید. اگر نیز به سئو و بهینه سازی سایت احتیاج داشتید می توانید با کارشناسان حوزه سئو وب سایت نیکداد تماس بگیرید.

 • ساخت آلبوم های تصاویر حرفه ای با گرافیک جذاب

یکی از مهم ترین و زیباترین بخش های یک سایت عکاسی که باید به صورت اختصاصی اجرا و پیاده سازی گردند ساخت آلبوم تصاویر مجالس و عروسی ، آلبوم های صنعتی ، آلبوم های اداری و … از جمله اینهاست. حتی نمونه کلیپ ها و تیزرهایی که ساخته اید را نیز می توانید قرار دهید.

 • ایجاد بخش نظرسنجی

برای جلب رضایت مشتریان و آگهی از نظرات آنها می توانید یک بخش حرفه ای نظرسنجی در وب سایت تان راه اندازی کنید تا از کیفیت کارهای خود اطلاع پیدا کنید.

 • ساخت اسلایدر حرفه ای در صفحه نخست
 • بخش آموزش های عکاسی و فیلمبرداری
 • اهداف فیلمبرداری و عکسبرداری
 • ایجاد فروشگاه اینترنتی برای فروش محصولات و خدمات
 • طراحی پنل پیامک برای ارتباط بیشتر با مشتریان و ارسال اس ام اس در زمان های مناسب
وب سایت عکاسی
طراحی وب سایت عکاسی

طراحی سایت عکاسی برای نمایش هنرهای زیبا توسط شرکت نیکداد

عکاسی یکی از کارهای هنری محسوب می شود و نیکداد می تواند یک آتلیه عکاسی حرفه ای را با طراحی سایت برای شما در فضای مجازی به وجود بیاورد ، گرافیک و ظرافت چنین سایت هایی از اهمیت زیادی برخوردار است و باید محیطی مشابه عکاسخانه ها داشته باشد. گرافیک های زیبا و نمایش تصاویر پانوراما و چرخش ۳۶۰ درجه ای با طیف های رنگی و ترکیب های عالی که می تواند رنگ و ظاهر زیبایی به وب سایت شما ببخشد. سایت های عکاسی باید به گونه ای طراحی گردد هر کاربری به ورود به سایت شما به موضوع سایت پی ببرد. حتی شما می توانید عکاسان دیگری را نیز برای سایت تان استخدام کنید و فعالیت های خود را گسترده تر کنید.

وب سایت های عکاسی یک مکان عالی برای ارائه خدمات و تخصص های مختلف و حتی کسب درآمد از تبلیغات را نیز برای شما در پی خواهد داشت. پس باید به فکر کسب و کارتان باشید و اهمیت زیادی به آن دهید. داشتن یک سایت به تنهایی کافی نیست و بازدیدکنندگان و کاربران وب سایت نیز از اهمیت بالایی برخوردار است. نیکداد می تواند شما را در این زمینه به اهداف تان برساند و به صورت تضمینی سایت تان را در صفحات اول گوگل ثبت نماییم و در کلمه های کلیدی مختلفی نظیر عکاسی مجالس ، عکاسی صنعتی و … در رتبه های بالاتری قرار بگیرید. حتی می توانید با هزینه های بسیار کمتری با تبلیغات گوگلی سایت تان را در ابتدای فعالیت تان در رتبه های نخسب گوگل قرار دهیم. برای درخواست مشاوره و طراحی سایت عکاسی می توانید از لینک زیر اقدام نمایید.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag