Skip links

۴ نکته در کسب Page Rank اولیه وب سایت

پیج رنک اعتبار و منزلت به یک سایت می بخشد ، و سطح کلاس کاری یک سایت را بالا می برد .ممکن است که PageRank در رتبه بندی یک سایت برای گوگل مهم نباشد ولی کاملا بی اهمیت هم نیست ، بدست آوردن پیج رنک اولیه برای یک وب سایت ، هم از لحاظ اعتبار و هم از لحاظ بازاریابی و جذب کاربران بسیار موثر است . در این مقاله راهکار های نوینی را برای به دست آوردن پیچ رنک اولیه پیشنهاد می کنیم.

تصاویر و نقش ایشان در پیج رنک

سعی کنید در روزهای اولیه کاری یک وب سایت از تصاویر جذاب ، خلاقانه و مرتبط با حوزه کاری خود استفاده کنید ،گوگل معمولا در هنگام نمایش سایت ها درSERP خود ، از تصاویر بسیار استفاده می کنند و آنها را نمایش می دهد ، که معمولا اغلب کاربران بر روی آن تصاویر کلیک می کنند و اگر عکس مورد نظر برای آنها کاربردی بود ، آنها به احتمال زیاد دکمه Visit Page را می زنند و وارد سایت اصلی شما می شوند و در اصل شما یک کاربر را با استفاده از تصویر خود جذب کرده اید .

article_image_one_192.jpg

نکات مثبتی که در استفاده از تصاویر وجود دارد بدین شرح است : 
بسیاری از سایت ها و وبلاگ ها از تصاویر پرهیز می کنند ، به همین دلیل ممکن است که بازار رقابت در تصاویر داغ نباشد.
اگر شما یک سایت گردشگری داشته باشید ، با قرار دادن تصاویر مناسب از محل های گردشگری خود ، می توانید مشتریان بسیار خوبی را جذب کنید (دقت داشته باشید که دیگر این شخص وارد شده از گوگل یک کاربر معمولی سایت نیست بلکه یک مشتری برای تورهای شما هستند.)
گوگل با استفاده از چند ویژگی تصاویر شما را در نتایج جستجو نمایش می دهد :
 استفاده از صفت Alt در تصاویر
• مرتبط بودن صفت Alt با محتوای متن
• مرتبط بودن محتوای متن با Title
نکته جالب این است که تمام بخش های یک محتوا همگی به یکدیگر مربوط هستند.

Off Pageسئو

سئو خارجی در کسب PageRank بسیار مهم است ، شما با دریافت لینک های خوب ، حضور در شبکه های اجتماعی، منتشر کردن محتوا در شبکه های اجتماعی و … می توانید به کسب پیج رنک اولیه سایت خود کمک کنید.

نقش ویدئو ها در کسب Page Rank

یکی دیگر از المان هایی که گوگل بسیار بسیار به آن توجه دارد ، ویدئو ها هستند ، در مثال قدرت ویدئو را به شما خواهیم گفت. فرض کنید که شما یک محتوا را کاملا از یک سایت دیگر کپی کرده باشید (حتی بدون کوچکترین تغییر در لغات) ولی اگر شما یک ویدئوی مرتبط با متن پیدا کنید و خلاصه ای از آن ویدئو را در متن قرار دهید ، مطمئن باشید که رتبه شما از آن شخصی که این محتوا را نویسندگی کرده بیشتر خواهد شد ، این قدرت و تکنیک درست استفاده از ویدئو است.
ویدئو ها در نتایج جستجوی گوگل بسیار زیاد نمایش داده می شوند .

اخبار جدید و پیج رنک

سعی کنید همیشه پیگیر اخبار جدید و مربوط به حوزه کاری خود باشید ، اگر حوزه کاری شما اموزش سئو است ، همواره ییگیر سمینارها ، وبینار ها و اپدیت ها و…. باشید . اگر هر اتفاقی در بازار کار شما افتاد در وب سایت منتشر کنید و به همه کاربران خود ایمیل بفرستید ، درج اخبار جدید و دسته اول می توانید کاربران بسیار زیادی را به دنبال داشته باشد ، پیشنهاد می کنیم که حتما اخبار جدید را فراموش نکنید .
مجموع این نکات می توانند به ارتقا رتبه هر وب سایتی کمک کنند حتی وب سایت شما.

Leave a comment

این وب سایت از کوکی ها برای بهبود تجربه وب شما استفاده می کند.
خانه
فروشگاه
مقالات
جست و جو
Explore
Drag